Bakireyim Erkek arkadaşım vajinamın üstüne boşaldı hamilemiyim ?

Sürtünme yoluyla ilişki yaşarken sevgilim farkında olmadan boşaldı ama dudaklara gelmeden sildim sanırım hemen,emin değilim akmadığını düşünüyorum.adetim biteli 18 gün oldu.bakireyim bir şey olur mu cevap verirseni sevinirim

Merhaba sevgilimle anusten ilişkiye girdik anusume bosaldi hayliyle akinti oldu oradan. vajinama gelmiş olabilir mi acaba gelse dahi hamilemile kalirmiyim? Adetim 1 2 gün gecikti.

Merhaba sevgilimle anusten ilişkiye girdik anusume bosaldi hayliyle akinti oldu oradan. vajinama gelmiş olabilir mi acaba gelse dahi hamilemile kalirmiyim? Adetim 1 2 gün gecikti.

Selamlar stresten gecikme olmuştur hamile olduğunu düşünmüyorum test yapabilirsin ama hamile değilsin göreceksin.

Selamlar stresten gecikme olmuştur hamile olduğunu düşünmüyorum test yapabilirsin ama hamile değilsin göreceksin.

Öncelikle çok teşekkür ederim cevap için.
Birde Anüse girmeden önce erkek arkadaşımın cinsel organina ve benim anusume krem surmustuk oyle yasadik.
Bi kaç yerde okudum sanirim yabancı madde karistiginda sperm dakikalar içerisinde ölüyomuş bu doğru mu acaba? :/

Öncelikle çok teşekkür ederim cevap için.
Birde Anüse girmeden önce erkek arkadaşımın cinsel organina ve benim anusume krem surmustuk oyle yasadik.
Bi kaç yerde okudum sanirim yabancı madde karistiginda sperm dakikalar içerisinde ölüyomuş bu doğru mu acaba? :/

Evet spermlere bulaşan tükürükler bile sperm kalitesini düşürerek öldürür ama bu dediğiniz bu kadar basit değil. Kremler de böyle sizin dediğiniz gibi ama sizin hamile kalabilmeniz için tek bir spermin sağlam kurtulması yeterli. Ama yine belirttiğim gibi hamile kalma ihtimaliniz olduğunu düşünmüyorum.

Evet spermlere bulaşan tükürükler bile sperm kalitesini düşürerek öldürür ama bu dediğiniz bu kadar basit değil. Kremler de böyle sizin dediğiniz gibi ama sizin hamile kalabilmeniz için tek bir spermin sağlam kurtulması yeterli. Ama yine belirttiğim gibi hamile kalma ihtimaliniz olduğunu düşünmüyorum.

Çok teşekkür ederim. Birazda adetim geciktiği için korktum aslında.
En son Eylülün 7'sinde adet olmuştum. Şuan 3 güne doğru gidiyor gecikmem. İştahım falan pek yoktu 1 2 gün önce.. bi de stresliyim + yorgun oluyorum sanirim gecikme sebebide bu gibi...

Merhaba bakireyim sevgilimle sürtünüyoruz boşalınca çekliyor ama ben korkumdan 1 haftada 2 tane Ella kullandım reglim gecikti sizce ella yüzünden mi? Lütfen yardım

Geri