Bakireyim Erkek arkadaşım vajinamın üstüne boşaldı hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla sürtünme ilişkisi yaşadım vajinama boşaldı bende ıslaktım ama sildim sonra yıkadım aradan 1 hafta kadar sonra adet oldum adetim bitti 2 hafta sonra mide bulantısı gibi birşey hissediyorum hamile kalma riskim var mıdır korkuyorum

Erkek arkadaşımla sürtünme ilişkisi yaşadım vajinama boşaldı bende ıslaktım ama sildim sonra yıkadım aradan 1 hafta kadar sonra adet oldum adetim bitti 2 hafta sonra mide bulantısı gibi birşey hissediyorum hamile kalma riskim var mıdır korkuyorum
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş hamile değilsiniz hamilelik belirtileri 4 yada 5 ci haftada başlar adetinizde gecikme olursa test yaparsınız

Merhaba sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajinamın üst tarafına boşaldı hemen kalktım yıkadım ve idrar yaptım 2 gün sonra da ELLA hapı kullandım, ve temmuz 8 adet oldum şuanda kasıgımda ağrı var ve hamile olmaktan korkuyorum bir daha zaten asla nasıl bir anda bunu yaşadığımı dahi anlayamadım ve bir dana asla böyle bir risk almam bana yardım edin lütfen

Merhaba sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajinamın üst tarafına boşaldı hemen kalktım yıkadım ve idrar yaptım 2 gün sonra da ELLA hapı kullandım, ve temmuz 8 adet oldum şuanda kasıgımda ağrı var ve hamile olmaktan korkuyorum bir daha zaten asla nasıl bir anda bunu yaşadığımı dahi anlayamadım ve bir dana asla böyle bir risk almam bana yardım edin lütfen
Ella hapı gebelikten %100 korumaz yıkamak ve idrar yapmakta gebeliğe engel değil ama siz şüpheli ilişki sonrası adet olmuşsunuz yani hamile değilsiniz

Sürtünme yoluyla sağlanan bir ilişkide hamile kalınmaz. Böyle bir ilişkide gebe kalmak için spermlerin vajina içine sızması gerekir. +mensiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil. Mens bitimi sonrası rahim de kalan artık kanlar 1-2 gün sonra lekelenme şeklinde gebelebilir bu normaldir..
Bakreyim Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım sildim ve suyla duruladım. Hamile kalırsam bakireliğim gidecek mi ve hamileysem ne yapacagım

Merhabalar.Sürtünme ile bir ilişkim oldu ama benim üstümde iç çamaşırı vardı erkek arkadaşım soyunuktu hiçbir şekilde vajina etrafına boşalmadı ama zevk suyunun çamaşırıma bulaşmış olabileceği ihtimali beni tedirgin ediyor.Bu şekilde hamile kalabilir miyim acaba adetime 10 gün var.

Merhabalar.Sürtünme ile bir ilişkim oldu ama benim üstümde iç çamaşırı vardı erkek arkadaşım soyunuktu hiçbir şekilde vajina etrafına boşalmadı ama zevk suyunun çamaşırıma bulaşmış olabileceği ihtimali beni tedirgin ediyor.Bu şekilde hamile kalabilir miyim acaba adetime 10 gün var.
Nadirde olsa zevk suyundan hamile kalan var çamaşırın ne tür bi çamaşır bu ilişki ne zaman oldu adetin yakınmı???

Sevgilim ke anal seks yaptık ve arka makatımın içine boşaldı ondan oncede arka makatıma yuzeysel boşalmış tı vajına bolgesine gidip gitmediğinden emin değilim sizce hamıle kalırmıyım? Birde bu durum yaşanırken adetimin 5.gununde oldu bugun 6.gunu ve kanamam azalmıs hatta kan değilde kahverengi gelmiş normalde adetim 8 gun surer ama 6.gunumfe biticek gibi durum nedir?

Geri