Bakireyim sürtünmeyle anal ilişkim oldu hamile miyim

hamidee17

Yeni Üye
Üye
Bakireyim sürtünmeyle anal ilişkim oldu hamile miyim
Bakireyim 11 gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiyiye girdik arkamdan sokmaya çalıştı ama olmadı hiç bi yerime boşalmadı ama o gün benim yumurtlama dönemimdi hamile kalma şansımın en yüksek olduğu gün şimdi 4 gün bar reglıma ama göğüslerim büyüdü ve ağrıyor ama adetimden öncede hep böyle olurdu göğüsüm evde karbonatla gebelik testi yaptım ona göre hamileyim sizce hamile miyim acil yardım edin

Selamlar korkunu anlıyorum ama bu şekilde hamile kalman söz konusu değil Yinede reglin stresten gecikebilir kotkma sakın bu arada öne bişey gelmedi değil mi

Bakireyim 11 gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiyiye girdik arkamdan sokmaya çalıştı ama olmadı hiç bi yerime boşalmadı ama o gün benim yumurtlama dönemimdi hamile kalma şansımın en yüksek olduğu gün şimdi 4 gün bar reglıma ama göğüslerim büyüdü ve ağrıyor ama adetimden öncede hep böyle olurdu göğüsüm evde karbonatla gebelik testi yaptım ona göre hamileyim sizce hamile miyim acil yardım edin
Öncelikle bakire olman gebe olmaya engel değil ama dediğin şekilde bi ilişkiden hamile kalmak imkansız yazdığın belirtiler adet öncesi belirtiler sıkıntı yapma yaparsan adetin gecikir

Geri