Bakireyim Vajinamın üstüne boşaldı Hamile miyim

Verdiğiniz bilgilere göre gebe değilsiniz. Daha önce adetiniz gerçekleşmiş ve düzensiz döneme sahip olduğunuzu belirtmişsiniz. Adet söktürücü almanıza gerek yok. Stres yapmayın gebelik kuşkunuzu gidermek içinde gebelik testi yapın. Ve adet düzensizliğiniz için mutlaka hekime görünün..

Ay merhaba nolur yardımcı olun adet olamıyorum diye dün etkili bir kür olan soğan kütübü denedim iki kere gün içinde soğan suyu içtim bu sabah hafif bi kahverengi lekelenme gördüm iç çamaşırımda lavaboya gittiğimde 2 3 damla kan şeklinde geldi adet oldum mu şuan ben ?

Ay merhaba nolur yardımcı olun adet olamıyorum diye dün etkili bir kür olan soğan kütübü denedim iki kere gün içinde soğan suyu içtim bu sabah hafif bi kahverengi lekelenme gördüm iç çamaşırımda lavaboya gittiğimde 2 3 damla kan şeklinde geldi adet oldum mu şuan ben ? Aklım hala yerleşme kanamasında deliricemmm

Ay merhaba nolur yardımcı olun adet olamıyorum diye dün etkili bir kür olan soğan kütübü denedim iki kere gün içinde soğan suyu içtim bu sabah hafif bi kahverengi lekelenme gördüm iç çamaşırımda lavaboya gittiğimde 2 3 damla kan şeklinde geldi adet oldum mu şuan ben ?

Biséy oldumu

Selamlar hayır hamile değilsiniz zaten adet olmuşsunuz ve sonrasın da ilişkiniz de olmamış. Bu yerleşme kanamasını siz yanlış anlamışsınız. 7 gün süren yerleşme kanaması olmaz normal adet olmuşsunuz hamile asla değilsiniz.
Şuan yardımınıza ihtiyacım var benzer bi durumla karşı karşıyayım bakireyim erkek arkadaşım vajina mın üzerine boşaldı aşağı aktı mı bilmiyoruz emin olamadık 40 dk sonra ertesi gün hapı aldım adetim biteli 2 3 gğn oluyor. Hamile kalır mıyım???

Geri