Bal+çörekotu+tarçın

Feblayt

Aktif Üye
Üye
Bal+çörekotu+tarçın
Melekler ben bu karışımı cok yerde okudum ve 2 ay once denedim ama adetim düzensiz olduğu icin bu ay tekrar deniyorum adetimin ikinci günü başladım gerçekten işe yararmbilmiyorum ama umut dünyası iste nerdeyse bi kilo bala 200gr tarcin 200 gr da çörekotu kattım kendim öğüttum çörekotunu toz halinde bulamadım eger siz oyle bulursanız daha iyi diyorlar ve benim merakettigim pco su olup veya miyomu olup bu kürü deneyen varmı zararını yada faydasını gören cok merak ediyorum.

Bu karışımı deneyip hamile kalan varmı yada bende pco var diyen daha cok zararlı oldu diyen gercekten meleklerim ihtiyacım var hem umuda hemde umutsuzluğa çünkü icimde un ufak olmuş bayat ekmek misali bi beklenti var kırıntılarından medet umar oldum hayatın küf tutmuş fakirin ekmegi olan umuttan ya silip supurmelyim o kırıntıları yada kolları sivayip en tazesinden ben hazırlanmalıyım gönül tezgahımda ben pisirmeliyim sıcak sıcak kokmalı her yanım evlat diye tek dileğim bebeğim icin yine harıl harıl büyütüp beslemeliyim umut denen yasama sebebimi yavrum olucakmi benim diyip aynaya bakıp cvbini bilmediğim bu soru karşısında hıçkırıklara boğulmaktan yoruldum çünkü

Geri