Bal kilo aldırırmı diye merak edenler buyrun öğrenin

M

Misafir

Forum Okuru
Bal kilo aldırırmı diye merak edenler buyrun öğrenin
bal kilo aldırırmı verdirirmi bal diyeti hakkında bilgiler öneriler burada arkadaşlar. Besin değeri oldukça zengin olan Bal faydaları ve lezzeti ile hayatımızın vazgeçilmezlerinden biridir Melek'lerim. Gerek cilt bakım yöntemleri arasında etkisi ile tercihi en fazla olan bal cilt maskesi uygulamaları gerek ise gribal enfeksiyonlarda ki faydaları saymakla bitmez Melek'lerim. Bu denli faydalı olan balın, birde bebeklerde zararı var. Geçmişti sizlerle balın bebeklere zararları hakkında bilgiler paylaşmıştık. Zararları ve faydalarını bilmemiz gereken bal hakkında birde merak konusu var Melek'lerim. Bal kilo aldırırmı ya bal kilo verdirirmi gibi düşündüren vb. bir çok soru... Evet Melek'ler, bal ve kilo hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri, aşağıda sizler için paylaşıma sunmuş bulunmaktayız:)

Doğayla birlikte bedenimizin de neşeyle karşıladığı bahar ve yaz ayları güzel günlerin habercisi. Tatilin müjdecisi olan bu günlerde beslenme düzenimize dikkat etmemiz ise zorunlu. Özellikle rahat kıyafetlerle geçireceğimiz yaz günlerinde vücudumuzun ince ve sağlıklı görünmesi öncelikle kadınların en önemsediği konulardan biri. Deniz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte BinbirÇiçek Bal kadınlarımıza sağlıklı bir yaz mevsimi için önemli önerilerde bulunuyor.

Diyet döneminde vücudun ihtiyaç duyduğu önemli maddeleri içinde barındıran bal diyet yapanların en önemli dostu.


bal-maskesi-4222.jpgBinbir Çiçek Bal’ın özenle sunduğu nefis ballar dengeli beslenmenin en önemli anahtarı. Vücudun rahat ve sağlıklı çalışması için vazgeçilmez olan vitaminlerin, minerallerin ve enzimlerin en doğal haliyle bulunduğu BinbirÇiçek balları nefasatiyle sağlıklı ve zayıf yaz günlerinin çağrısını yapıyor.

BinbirÇiçek sağlıklı ve kolay zayıflamaya yardımcı olacak önerisiyle göz ardı edilmeyecek bir formül sunuyor. Bir ay süreyle uygulayacağınız bu kür ile kendinizi yenilenmiş ve daha zinde hissedeceksiniz. Bu kürü ihtiyaç duyduğunuz dönemlerde tekrarlayabilirsiniz.

Binbirçiçek ballı sağlık kokteyli
1 çorba kaşığı Binbirçiçek Yayla Balı
4 çorba kaşığı taze sıkılmış limon
1 çay kaşığı elma sirkesi
3 çay bardağı su karıştırılıp, 15 dakika bekletilir ve aç karnına sabahları “yudum yudum” içilir.
 
D

Denizden06

Forum Okuru
Bal kilo aldırır mı aldırmaz mı bunun cevabını vereceğine reklam yapma derdindesiniz faydanız yok zararınız var yalan başlıklara vaktimi çaldınız
 
TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Denizden06' Alıntı:
Bal kilo aldırır mı aldırmaz mı bunun cevabını vereceğine reklam yapma derdindesiniz faydanız yok zararınız var yalan başlıklara vaktimi çaldınız
Misafirimizin açtığı ve cevap vermeyip bal markası paylaştığı bu konunun asıl cevabını size meleklermekani.com olarak vermek istiyoruz...

Bal kalorisi olan bir gıdadır. Sağlıklı bir birey için sabah kahvaltısında yenen 1-2 tatlı kaşığı balın zararı yoktur. Eğer şeker hastasıysanız ya da fazla kilolarınız varsa bal uzmanlarca önerilmiyor.
Genelde herkes için % 55-60 karbonhidrat alımı normaldir. Bu da 1-2 tatlı kaşığı bala karşılık gelmektedir. Balı süte katmak ya da bir parça peynir ve ekmekle tüketmek kaymakla tüketmekten çok daha doğrudur.
 
A

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
hkiki doğal bal kilo aldırmaz asla ama glikozlu şeker ilaveli ballar elbette aldırırı şu an zaten hakiki balı bulmakta çok zor
 
Üst