Bal Tarçın çörekotu kürü ile hamile kalanlar var mı ?

Sevgili @selen-87 ve @Likapam her ikiniz de sitemizde kayıtlı kullanıcısınız. Dolayısı ile sitemize şifreleriniz ile giriş yaptıktan sonra hangi konuya yazar iseniz yazın otomatik olarak yayına alınır. Sizler sitemize şifreleriniz ile girmediğiniz sürece yazdıklarınız onaya düşer. Hafta sonu ve rahatsızlığım dolayısı ile şifresiz giriş yaptığınızdan dolayı, onaya düşen yorumlarınızı ancak onaylayabildim. Bilginize. Saygılar...

Sevgili @selen-87 ve @Likapam her ikiniz de sitemizde kayıtlı kullanıcısınız. Dolayısı ile sitemize şifreleriniz ile giriş yaptıktan sonra hangi konuya yazar iseniz yazın otomatik olarak yayına alınır. Sizler sitemize şifreleriniz ile girmediğiniz sürece yazdıklarınız onaya düşer. Hafta sonu ve rahatsızlığım dolayısı ile şifresiz giriş yaptığınızdan dolayı, onaya düşen yorumlarınızı ancak onaylayabildim. Bilginize. Saygılar...
Ben hiç çıkış yapmıyorum ki kapatıp giriyorum şifreyi bile unuttum:puhas:

İnşallah hamilesindir çok sevinirim kan testini pazartesi tekrarla olmazsa doktora görün
Sağol canım benim inşaşşah yaa
Çok değişik bir duygu
Perşembe gidicem
İnş değerler gerektiği gibi artarsa hamileyim inşallah
Tam da tedaviye başlıcaktım
Sen o duaya başladın mı

Geçmiş olsun
Kolay gelsin

Duayı tekrar yollasana buharı nasıl yapacam ne zaman yapacam ne işe yarıyor ben arapça bilmiyorum netten açıp türkçesini takip ediyorum öyle de olurmu ???
@SadmiN geçmiş olsun
Okunuşu var
Okursun kendin
Kaydet bak!!!!
Buharı bilmiyorum ama denedim ben
Rahmi açıyo sabırım mantıken
Regl bitince iki gün yap o kadar
A1FB30A8-BC10-4883-89FD-9A80CFAE36A7.jpeg

Geri