Bal-tarçın maskesiyle güzelleşin

elmalı kurabiye

Yeni Üye
Üye
Bal-tarçın maskesiyle güzelleşin
bal tarçın cilt
GÜZELLİK İÇİN DOĞADAN YARARLANMAKTA FAYDA VAR HEM YAN ETKİSİZ HEMDE %100 DOĞAL .........İŞTE CİLDİNİZ İÇİN BASİT VE ETKİLİ BİR MASKE

bal-ile-tarcin-300x225-1221.jpg

Tarçın ve bal maskesi cildinizi derinlemesine temizlerken, ergenlik dönemi ve strese bağlı olarak çıkan sivilceleri tedavi ediyor.
Günlük kullanıma uygun bal ve tarçın maskesinin hazırlaması ve uygulaması basit, sonuç ise muhteşem! Mutfağınızda kullandığınız malzemelerden doğal ve etkili bir güzellik maskesi yaratacaksınız.
Cilt hücreleri geceleri kendini yeniler. Tarçın ve bal maskesini gece uyumadan önce yüzünüze sürüp uyursanız daha etkili olduğunu göreceksiniz. Maskenin etkisiyle cilt hücreleri daha hızlı yenilecek, cildin genç ve sağlıklı kalmasını sağlayacaktır.
Bal ve Tarçın Maskesi Tarifi,
Malzemeler,
1 yemek kaşığı süzme bal
1 yemek kaşığı tarçın
Hazırlanışı ve Uygulaması,
Malzemeleri cam bir kâse karıştırın.
Macun haline geldikten sonra sivilce olan bölgeye sürün.
2 saat bekledikten sonra ılık su ile durulayın.
Havluyla kurulayın.
Notlar,
Bal ve tarçın maskesini her gün uygulayabilirsiniz.
Uygulamadan sonra cildinizi mutlaka ılık su ile durulayın.
Siyah noktaların temizliği için de etkili bir maskedir.
Daha fazla maskeye ihtiyaç duyarsanız bal ve tarçının miktarını aynı oranda yükseltiniz.

KAYNAK:MSNKADIN

Arkadaşlar Benim cildimde sol yanağımda iki üç tane sivilce çıktı kesinlikle oynamayan neyse kullanmadıgım ilaç sabun krem vs kalmadı en sonunda bi tane yaşlı amca bana dedi ki bal ile tarçını karıştır macun haline geldiğinde sivilce olan yere sür ve 20 dk bekle gerçekten 20 dk sonunda faydasını gördüm her gün tekrarlıyıcam sizede önerm krem sabun ilaç boşşş bal ve tarçınla çoşş :)

Evetttttttttttt bu bal ve tarcin maskesi super birsey herkes denesin tafsiye ederim benim hamilelikten kalan izlerim vardi ve bunu ilk gun kullandigimda izlerin rengi hafifledi ilk gunu nasil muhtesem birsey oldugunu gordum

Benim stres nedeniyle asiri derecede sivilce sorunum var denemedgm yol kalmadi 4gündür bu yöntemi uyguluyorum ama fayda etmedi başka bir önerisi olan war mi?

Geri