1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Balık Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  Konu, 'Balık Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Balık Burcu melekleri bakalım bu ay aşk iş ve sağlığınızda nasıl değişiklikler olacakmış...İşte 2009 Ekim ayı burç yorumunuz :tik:
  [​IMG]

  Sevgili Balıklar aşk hayatınız ve ilişkileriniz konusunda iki enerji Ekim ayına damgasını vuracağa benziyor. Bu enerjiler farklı alanlarda farklı anlamlar içerse de, tüm burçlar gibi sizin de Merkürün geri hareketi konusunda dikkatli olmanız gerektiğini söyleyebilirim. Bildiğiniz gibi Merkür sizin evlilik, uzun süreli ilişkilerle ilgili yaşam evinizin yönetici gezegeni. Doğal olarak bu konularda söz hakkına sahip. Bu yüzden de seyirlerinin önemle üzerinde durmaktayım. 23 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında devam edecek bu etki altında, yanlış anlaşılmalar oluşmaması hatta daha fazla büyümemesi adına dikkatli hareket etmek son derece faydalıdır. Bu enerji altında her ikiniz de olayları tek yönlü değil, tarafsız bir şekilde ele alarak çözebilirseniz anlaşmaya varmamanız için bir sebep yoktur. Kimileriniz için bu enerjinin anlamı, birbirinize karşı nazik davranmaya çalışarak sorunları konuşmaktan uzak durmanız anlamına geldiği gibi, kimileriniz için samimi olmayan ve açıkçası zoraki olarak sürdürülen fakat neredeyse kopmak üzere olduğunun her iki tarafın da farkında olduğu sahte bir samimiyettir. Oysaki Merkür geri hareketi onarım sürecidir ve doğal olarak bu enerji, ilişkinizin tamir edilmesi gerektiğini göstermektedir. İşte bu nedenle birbirinize daha fazla yüklenmeden herkesin kendi içinde geriye çekilerek, yüzleşmelerde bulunması lazımdır. Bu etkiden geçen sefer de söz etmiştim. Umarım sizler iki medeni insan gibi oturup, ilişkinizin sizler açısından ne ifade ettiği konusunda gerçekçi bir şekilde düşünüyorsunuzdur. Çünkü bu etki altında bazı şeyleri dengeye kavuşturmadan, herşey yolundaymış gibi sürdürmeye çalışmak kısa bir süre sonra halledilemeyen problemlerin gündeme gelmesi anlamı taşıyacaktır.

  İlişkisi olmayanlar için bu enerjinin anlamı ise, paylaşımlara dayalı ve eşit haklar içeren bir beraberliğe duyduğunuz özlemdir. Kimsenin kimse üzerinde hakimiyet kurmadığı, birbirine saygı duyduğu ve kültürel paylaşımlarda bulunduğu bir ilişki olmalıdır. Çünkü şimdilerde hem maddi manevi anlamda desteklenmeye, hem de yaşamınızın zorluklarında yanınızda olacak bir insana oldukça ihtiyacınız var. Yani sizinle ortaklaşa hareket etmeyi bilmeli, sorunlarınızda yanınızda olmalı ve iyi niyetinizi kullanmadan, dürüst davranmaya çalışmalıdır. 15 Ekim tarihine kadar sürecek bu geri harekette ruhsal açıdan kendinizi güvende hissetmek ve sıkıntılarınızdan arınmak adına başkalarıyla ister özel isterse başka anlamda iletişimde bulunurken zorluklar yaşamanız mümkündür. Merkürün bu seyri devam ederken, bu arada burcunuzla olumlu görünüm yapacak olan Venüs gezegeninin Akrep burcu etkisi de devrededir. Fakat bu iki enerji birbirinden oldukça farklıdır. Bir tarafta paylaşımların hala devam etmekte olan sorunlu ilişkiniz vardır diğer taraftan dışarıda kendinizi güçlü göstermeye çalışmaktasınızdır. Kafanızın içi oldukça karışıktır. Doğal olarak bazen anlayışlı, bağımlı ve ilişkisinden asla kopmak istemeyen bir kişi profili çizerken diğer yandan sert ifadeler kullanarak hakimiyeti sağlamaya çalışmanız çelişkiler doğurabilir.

  İş ve Kariyer

  Venüs gezegeninin aynı Mars Akrep burcu seyrinde olduğu gibi, eğitim hayatınız başta olmak üzere, iş veya özel ilişkinizle alakalı konularda etkili olacak enerjisi, diğer iki paragrafta sözünü ettiğim gibi Merkür nedeniyle öncelikle temkinli olmayı içeriyor. Çünkü iletişim, habercilik başta olmak üzere her türlü zihinsel bağlantı ve görüşmelerde astrolojik olarak Merkürün enerjisine ihtiyaç var. Fakat bu durumun olumsuz bir hal olduğunu düşünmemelisiniz. Sadece bu süreç bazı şeylerin yerine oturması ve tam anlamıyla sağlamlaşması için verilmiş bir moladır. Hava grubu olan Terazide oluşan bu geri hareket, doğal olarak zihinsel açıdan, yaşamınızı ilgilendiren her olguyu mantıklı bir şekilde ele alarak gözden geçirmeniz anlamına gelmektedir.

  Bu enerji altında sosyallik son derece önemlidir. özellikle 15 Ekim sonrası çevrenizle olan bağlantılarınızı güçlendirmeye çalışmanız, size yeni insanlarla tanışma olanağı sağlayabileceği gibi, kendi çevrenizin dışına çıkabilmenizde de etkili olabilir. Bu arada Kariyer evinizin ve burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiterin Ekim ortalarında Satürnle olan olumlu enerjisi ve büyüme evinizdeki Marsla olan etkileşimi, hem iş hayatınızla ilgili konularda sağlam bir temel atabilmenizi hem mücadele hırsınızı hem de otoriterlerle olan her türlü bağlantınızı güçlü bir imaj altında sergiliyebilmenizde destektir. Şimdi size düşen 15 Ekim tarihine kadar çalışmalarınızı belli bir sistem ve disiplin içinde sürdürmeniz acil kararlar vermeden sabırlı bir şekilde yapacağınız girişimleri kafanızın içinde planlamanızdır. Bütün bu noktalara dikkat ettiğiniz takdirde Merkür geri hareketinin bitiminden sonra işinizle alakalı görüşmeleri hızlandırabilir ve inceleyip olumlu olacağına karar verdiğiniz girişimleri devreye sokabilirsiniz

  Parasal Konular

  Parasal konularda Mars gezegeninin 4 Ekim tarihinde başlayan Akrep burcu seyri ruhunuzdaki idealizm coşkusunu harekete geçirici bir etki yaratabilir. Bu etki ise, bir şekilde güce dönüşmeli ve sizin geniş bir dünyanın içinde yer alarak daha refah bir hayat yaşamınızı sağlamalıdır. Ekim ayının tümündeki enerjilerin sizin için anlamı neredeyse bu cümleye yakındır. Çünkü Mars mücadele gücüdür, kişinin dış dünyada kendi kimliğini ifade edebilmesi adına girişimde bulunma arzusunun en yoğun olduğu süreçtir. Fakat bildiğiniz gibi, iletişimle birebir alakalı Merkür gezegeninin geri hareketi, başkalarından görmeyi umduğunuz maddi destekler konusunda, tam olarak kendinizi güvende hissetmemenize neden olabilir. Çünkü bu konularda ortaklıkların, işlerinizin veya bazı anlaşmazlıkların çözülmesi için kesinlikle zamana ihtiyaç vardır. Bu nedenle Mars enerjisinden yararlanmak için ayın ortalarını beklemek gerekebilir. Tabi ki bu sadece sizin burcunuza ait bir bekleme süreci olmayıp, her burç bundan kendi payına düşeni almaktadır. 15 Ekim tarihinden sonra ise, yapılması gereken en öncelikle, kafanızın içindekileri hayata dökebilecek kadar cesaretli davranmayı bilmenizdir. Geri planda kalmadan, bilgi ve deneyimlerinizi daha geniş bir alanda ifade edebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu bir yerde sizin açınızdan gayet etkili bir dönem olup en azından ben buradayım diyebilecek güce kavuşabilirsiniz. Ayrıca bu süreç öğrenme, yazım, yayıncılık, edebiyat, ticari, parasal konularda da öne çıkmanızı sağlayacak ortamlarda bulunmanız anlamına gelebilir. Kısa veya uzun yolculuklar yaparak, bilginizi yaymak, mümkündür. Tabi ki bütün bunların size parasal olarak getirileri olacaktır. Bu bağlantılar sonunda 5 Kasım tarihi sizin için, 15 Ekimde başlayan hızlılığın sonuçlarını alabilmeniz açısından destekleyicidir.

  Not: Aylık yorumları okurken, yükseleniniz hangi burçsa ona göre de okumanız gerekebilir.Böylece daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunu önemle dikkate alınız. Yükselen burcunuz için bana aşağıdaki bilgileri eksiksiz göndermenizi ve yoğunluk dolayısıyla oluşan gecikmelerden dolayı kusura bakmamanızı rica ediyorum.

  Doğum Yeriniz :
  Doğum gün, ay, yıl :
  Doğum Saatiniz: :

  Pozitif Enerjili Günler : 1-2-3-6-7-8-11-12-15-16-19-20-28-29-30
  Zayıf Enerjili Günler : 4-5-17-18-24-25-31
  Aşkta En Şanslı Günler : 19-20

  Yeniay : 11-12

  (Ay gezegeninin Balık burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

  Dolunay : 24-25

  (Ay gezegeninin Başak burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz)


   
Balık Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Başak Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  Başak Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  ekim ayı hangi burç başak burcu ekim ayı yorumu 2009 başak burcu burcunun resmi Aylık burcunu takip eden kaçırmayan Başak Burcu melekler için 2009 Ekim aylık burç yorumları :tik: 24 Eylül-18 Ekim tarihleri arasında, değerler evinizin yöneticisi Venüs ve ortak paylaşım evinizin yöneticisi Mars gezegenlerinin Akrep burcu seyirleri, gerek yakın çevreniz gerekse aşk hayatınızla ilgili konularda...
 2. İkizler Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  Sevgili ikizler burcu melekleri 2009 ekim ayı burç yorumu sizin için :tik: Ekim ayı aşk hayatınız açısından oldukça etkili enerjilerle dolu. İlk önce bahsedeceğim konu, Güneş gezegeninin 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında aşk evinizde yapacağı olumlu görünümü hakkındadır. Hatırlarsanız sizlere bu enerjiden günlük yorumlarınızda söz etmiş ve bu enerjinin aşk hayatınız başta olmak üzere,...
 3. Terazi Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  Terazi Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  terazi burcu ekim ayı yorumu 2009 ekim ayı terazi burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik: Ekim ayı siz Teraziler için ilişki konusunda oldukça önemli iki transitin etkisi altında geçeceğe benziyor. Bunlardan birincisi 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasındaki Güneş, diğeri ise, 23 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Merkür gezegeninin geri...
 4. Yengeç Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  Yengeç Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  2009 ekim ayı yengeç burcu aylık yorumu her ay burcunun yorumunu bekleyen melekler için :tik: Aşk hayatınızla ilgili konularda Ekim ayının bana göre iki önemli enerjisi hemen göze çarpıyor. Bunlardan birincisi 24 Eylül-18 Ekim Venüs gezegeninin Akrep ve aşk evinizin yöneticisi olan Mars gezegeninin 4 Ekim-16 Kasım tarihleri arasındaki Akrep burcu geçişi. Her iki gezegen etkinliği de Akrepte...
 5. Balık burcu 2011 Ekim ayı yorumu

  Balık burcu 2011 Ekim ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 balık burcu yorumu 2011 ekim ayı balık burcu yorumu burçlar balık burcu 2011 yorumu balık burcu yorumları balık burcu özellikleri ekim ayı balık burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önceki yazılarımızda Balık Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Balık Burcu 2011 Ekim ayı yorumunu...

Sayfayı Paylaş