1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Balık burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Konu, 'Balık Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  balık burcu haziran ayı yorumu haziran ayı balık burcu balik ayi yorumu Aşk ve İlişkiler
  6 Haziran � 5 Temmuz tarihleri arasında, yöneticisi olduğu Boğa burcunda ilerlemesini sürdürecek Venüs gezegeninin seyri, tüm burçlar açısından olduğu gibi sizler açısından da önem taşımakta. İletişim evinizde gerçekleşecek bu hareket gösteriyor ki sizler bu etki altında, sahiplenme, sadakat, dürüstlük ve doğruluk olguları içinde ilişki yaşamaktan oldukça keyif duyabilirsiniz. Burcunuzla uyumlu görünüm oluşturacak bu hareket, aşk konusunda sabırlı olmanızı, sadakat duygusu içinde hareket etmenizi sağlayıcıdır. Bir ilişkiden ne beklediğinizi, partnerinizle neleri paylaşmaktan hoşlandığınızı, aranızdaki iletişimde neleri merkez aldığınızı belirleyebileceğiniz bu dönemde, ilkbaharın tohum vermeye hazır toprağı gibi, sizler de aşk konusunda verimlilik, kalıcılık, sadakat olgularını ön planda tutarak ilişkinizi büyütebilir, böylece güzellikler biçebilirsiniz.
  Bu enerji Haziran ayına damgasını vuracağından ben sizler açısından gerek iletişim gerekse ilişki bakımından olumlu olacağını düşünmekteyim. Ayrıca Venüsün bu tarihler arasında tutkulu Mars gezegeniyle 21 Haziran tarihinde yapacağı kavuşum, duble bir etki olarak, dönemin çok daha etkili olmasını sağlamaktadır. Böylece güçlü duygularınız, istek gücünüzü harekete geçirerek, yaşadığınız veya yaşayacağınız ilişkiyi ihtirasla sarıp sarmalayacaktır.Tabi ki bu güçlü duygular, hayata daha olumlu bakmanızı, umudunuzu içinizde büyütmenizi, aşkla büyümenizi, aşkla verimli hale gelmenizi ve her alanda kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlayıcı bir etki yaratarak dönemi harika geçirmenize destek verecektir.
  Duygularınızı bir oya gibi işleyeceğiniz bu dönemde, aşkın teninizdeki yansıması, size ayrı bir canlılık, yaşama sevinci ve fiziksel açıdan taze bir görünüm sunabilir. Duygularınızdan emin olmanız nedeniyle, artık hangi yolda yürümek istediğinizin bilinciyle ilerleyebilirsiniz. Boğada ilerleyen Venüs gezegeni, kendi bünyesinde sahipliği, elde edileni korumak içgüdüsünü, yeri geldiğinde yüreğinizin kalesini savunabileceğinizin de göstergesidir. İşte tam bu noktada, eğer süregelen bir ilişkiniz varsa ve sorunlarla öyle veya böyle devam ediyorsa, o kalenin fethedilmesi oldukça zordur. Çünkü kilit bir değil iki tanedir. Onu aşabilecek kişinin öncelikle kendiyle barışık olması ve ne dediğini, ne yaptığını, size verdiği değeri ve bu ilişkiye kattıklarını oturup uzun uzun düşünmesi lazımdır.
  İlişkisi sağlam temelli olan ve bu beraberliğin kıymetini kendi içinde bilen çiftler açısından duruma baktığımızda, bu dönemde, cinselliklerini doyasıya yaşayabileceklerini, arzularının karşılıklı olması nedeniyle, birbirlerine kenetleneceklerini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Tabi bunun sonucunda hayatı güzel görmemek, mutluluğu yüreğinizde hissetmemek olur mu? ilişkiye yeni başlayacaklar açısından bu enerjinin önemi, ilişkinin niteliğine ve kişilerin karakter yapılarına göre değişse de, en başta dikkat etmeleri gereken nokta, birbirlerinin ilkelerine, inandıklarına ve beklentilerine karşı duyarlı olmaları, birbirlerinden ne beklediklerini net bir şekilde ifade edebilmeleridir. Böylelikle kişiler ileride yaşanabilecek her türlü sorunu beraberce çözmüş olurlar. Bu çözüş ise, hayal kırıklığı gibi bir durumun ortadan kalkması anlamına gelir.
  İşte bütün bu güçlü enerji altında aşk yüreğinizde alevlenirken, yani Venüs ve Mars gezegenleri yanyana aşkı yüreğinizde ihtirasla sarıp sarmalarken, hatta sizi kendinizden geçirmeye çalışırken,
  21 Haziran � 22 Temmuz tarihleri arasında, aşk evinizde Güneş gezegeninin Yengeç burcu seyri başlar. Bu etki altında, duygular alemi sizi farklı bir konuda düşünmeye zorlar. Yani, aşkla büyümek aşkı teninde hissetmek isteyen yürek, geçmişini hatırlar. Bu durum, bir yol ayrımında hangi yöne gideceğini bilemeyen bir yolcunun haline benzer. Öylece durur ve bekler. Bu bekleyişte kendi yüreğinin sesine kulak vermesinin daha doğru olacağını düşünür. Bu durum, derin sulardan sığ yüzeye çıkarak keşifte bulunmak isteyen bir balığın, korku içinde kendi karanlığına dönmek istemesine benzer. Çünkü geçmiş bildiği, gelecek ise bilmediği bir yerdir. Sevgili Balıklar Güneşin Yengeç burcu seyri, aslında böylesine çelişkili bir zaman diliminin simgesidir. Fakat bu bir Balık için yabancısı olduğu bir hal değildir. Çünkü o ikilemlerin ustası ve bilinmezlerin kahinidir. Bu süreçte yapılması gereken tabi ki geçmişin tekrar gözden geçirilmesi fakat mutlaka, ya onarılarak düzenlenmesi veya tümüyle geride bırakılarak devam edilmesidir. Bu enerjiyi olumlu şekilde kullanmanın yolu ise, önce geçmişinizle barışmak, sonra onu uğurlamak ve yeniye yer açmaktır.
  İş ve Kariyer
  21 Mayıs � 21 Haziran tarihleri arasında İkizler burcunda ilerlemesini sürdürecek Güneş gezegeni, çalışma hayatınızla ilgili konularda bilgilenmeye verdiğiniz önemin göstergesidir. Gelişim için, dikkatli, sabırlı, azimli bir şekilde hareket etmenizi sağlayan bu enerji altında, gayet hızlı ve aktif bir şekilde hareket edebilir, kafanızın içindekileri uygulamaya koyabilirsiniz. Tabi Merkürün gölgeli günlerinin bitimi olan 7 Haziran sonrasında yürürlüğe koyabilirsiniz. Uyarılara açık ve desteklenmeniz halinde kolaylıkla başarıya ulaşabileceğiniz bu dönemde, yüzeysel düşünmek yerine derinlemesine gözden geçirmelerde bulunmalısınız. Bu sizi olabilecek yanlışlıklardan koruyabilir. Astrolojiye meraklı olanlar bilirler. İkizler burcu seyir zamanları iletişim, medya, haber, ulaşım, eğitim konularında yapılacak bağlantıların simgesidir. İnsan böyle zamanlarda pek sıkıntıya gelemez. Bunun için de çabucak yön değiştirmekten yanadır ve her alanda kendini göstermeye çalışır. Birden fazla konuyla ilgilenir fakat bunların kalıcılığı yoktur. Oysaki yapılması gereken, bilgi ve tecrübenizi gösterebileceğiniz alanları belirlemek veya belirlediyseniz bu konularda harekete geçmektir. Böylece dağılmanın önüne geçilmiş olur.
  Bu dönemin bir başka yansıması, işinizle alakalı konularda kavrayışın yükselmesi, becerikliliğin artışı, algılamanın yoğunluğudur. Atak, gayet uyanık, hünerlerinizi ortaya koymanızı sağlayan enerjiler, iş hayatında sizi bir ışık gibi takip edebilir. Ayrıca çevrenizle olan irtibatınız, sosyal yönden gelişiminizi sağladığı gibi, yeni kurduğunuz arkadaşlıklar mesleki girişimlerinizde size destek olabilirler. Gelip geçici hedefler yerine tutarlı ve dengeli paylaşımlar sayesinde işlerinizi yürürlüğe koymanız kolaylaşır. Hızlı zihinsel faaliyetler yargı ve mantık gücünüz, şu anki işiniz veya kurmayı düşündüğünüz işle alakalı olarak daha tutarlı kararlar vermenizi sağlar. Böylece net bir şekilde ben bu yolda ilerleyeceğim veya şu alanda sesimi duyuracağım demeniz mümkün olur.
  21 Haziran � 22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Güneş, yaratıcı yönlerinizi öncü bir biçimde hayata geçirmenizi, uygulamalarda bulunarak bunları ifade etmenizi sağlar. Güvence isteğiniz ön planda olduğu için, yanlış kararlar vermemek için fazlasıyla itina gösterebilirsiniz. Güneşin duyarlı ışığı sizi aydınlatırken, kim olduğunuzu, nelere sahip olduğunuzu düşünmek gayet kolaydır. Yüreğinizdeki ses, neler yapabileceğini dünyaya göstermelisin der gibidir. Size düşen bu sesi izlemek ve kendinizi göstermektir. Bu dönemde dikkat edeceğiniz en önemli husus, kimsenin etkisi altında kalmamaktır. Bu dönemde insanlar üzerinde farklı bir etkiniz vardır. Sahip olduklarınızı koruma içgüdünüz yoğundur.

  Parasal Durumunuz
  1 Haziran � 12 Temmuz tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek, kazanç evinizin yöneticisi Mars gezegeninin seyri, güçlü Venüsle kavuşum derecesi içinde ilerleyeceği için, gayet olumlu bir etkidir. Dispozite edilmiş, yani güçlendirilmiş etkiye sahip Mars, doğal olarak maddi konularda ferahlamanız anlamına gelmektedir. Ayrıca parasal konularda yapılacak görüşmelerin de göstergesidir. Sadakatle işlerinizi yapıyor oluşunuz doğal olarak maddi kazançlar elde etmenizde sizi destekleyicidir. Elinizdeki parayı sınırlı bir şekilde kullanmanız gerektiğini bu enerji sayesinde anlamanız kolaydır. Söz gelimi paranızı giderlerinize göre düzenler ve ödemelerinizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu dönemde belli bir rahatlama oluşacağı için, uzun zamandan sonra gelen bu ferahlıkta dengenizi kaybetmemek için, belli bir sistem içinde hareket etmeniz faydalıdır. Yani beş duyunuzun sizi esir almasına izin vermemiş olursunuz. Ödemeniz gerekenleri en başta, ardından ihtiyaçlarınızı daha sonra da kalıyorsa birkaç kuruş kenarınızda bulundurmanız faydalıdır.
  Pozitif Enerjili Günler :4-5-9-10-14-15-19-20-23-24-27-28
  Zayıf Enerjili Günler :1-6-7-8-21-22-27-28
  Aşkta En Şanslı Günler :23-24
  Yeniay :14-15
  (Ay gezegeninin Kova burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :1-27-28
  (Ay gezegeninin Aslan burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
  Mutlu ve başarılı bir Haziran ayı geçirmeniz dileğimle,
  irem SU
  Mynet Astroloji Danışmanı

   
Balık burcu 2009 Haziran ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Başak burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Başak burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  başak burcu haziran ayı haziran ayı başak burcu yorumu Aşk ve İlişkiler Aşk evinizin yöneticisi olan Satürn gezegeninin burcunuzdaki seyri 2007 Eylül ayından bu yana etkili olmaya devam ediyor. Tam anlamıyla rahatlamak için tabi ki Temmuz 2010 yılını beklememiz gerekiyor. Fakat Satürn gezegeninin asıl önemli dersleri ve zorlu zamanları geri hareket süreçleridir. Bu tarihe kadar iki geri...
 2. Kova burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Kova burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  kova burcu haziran ayı kova burcu haziran ayı yorumu yorumu Aşk ve İlişkiler 21 Mayıs � 21 Haziran tarihleri arasında Güneş, 13 Haziran tarihine kadar Boğa burcunda düz olarak seyrine devam edecek, iletişim gezegeni Merkürün seyri, aşk hayatınızla ilgili konularda sürecin epeyce hareketli geçeceğinin belirtisidir. Çünkü Güneş astrolojide ifade gücümüz, İkizler burcunda ilerlemesi ise,...
 3. Balık Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  Balık Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  balık burcu haziran ayı haziran ayı balık burcu 2010 2010 gelmeyin balik oku gelceyin burcunu balik oku Balık Burcu melekleri bakalım bu ay aşk iş ve sağlığınızda nasıl değişiklikler olacakmış...İşte 2010 Haziran ayı burç yorumunuz :tik: Kimileriniz bu süreçte, duygularınızı açıkça ifade etmek yerine aşırı hassasiyet göstererek, aşkın ayaklarınıza kadar gelmesini bekleyebilirsiniz....
 4. Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Balık Burcu Meleklerimize...

  Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Burç Yorumu...Balık Burcu Meleklerimize...

  Balık Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Balık Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu Balık Burcu Meleklerimizi haziran ayında neler bekliyor... Aşk para sağlık ile ilgili gelişmeler neler...Merak eden balık burcu meleklerimiz için paylaşıyorum... Evde değişiklik var sevgili Balıklar size! İkizler yıldızları sizin yuva evinize yerleşerek, adeta yuvanızda, ailede sizi yerinizden kıpırdatacak...
 5. 2014 Yılı Haziran Ayı Balık Burcu Yorumu

  2014 Yılı Haziran Ayı Balık Burcu Yorumu

  haziran balık burcu, 2014 haziran balık burcu, aylık burç yorumları Balık burcu olan sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, sizleri bu bir ay boyuunca neler bekliyor öğrenmek ister misiniz? İşte uzmanlardan haziran ayı balık burcu yorumları... 2-8 Haziran haftası: Hafta boyunca olumlu anlamda denilebilecek tek tarihi 4 Haziran. Yakın çevre ilişkileri ve sağlam dostluklar...

Sayfayı Paylaş