1. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63

  Balık Burcu 2010 Tarot Açılımı

  Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

  balık burcu tarot balık burcu 2010 evlilik 2010 tarot acılımı temmuz temmuz < Konu Resmi..>


  Balık Burcu 2010 Tarot Açılımı
  Sevgili Balık Burcu Meleği sizin adınızı “Duygusal ve Mutlu Melek” taktım.
  < Konu Resmi..>

  2010 kutlamaların yılı olacak diyebilirim. Yeni evlilikler, yeni bebekler, yeni işler bu alanlarda baya bir hareketlilik yaşamanız mümkündür.

  Yakınınızda olan bir erkekte ise her açıdan bir korku görülüyor. O’ kendine güvenini kaybetmiş. Kimseye inancı kalmamış. Şayet böyle bir erkekle birlikte iseniz ondan ani şeyler beklemeyin. Zamana bırakın olayları.

  Konuşmalarınızda yıkıcı değil yapıcı olmalı. Şimdi olmasa bile yılın ortasına doğru davranış ve hareketlerinizi olumlu yönden değişmezseniz sorunlar baş gösterebilir.

  Balık melekleri bu sene evlilik için uygun bir yıl. Kendiniz şuan yalnızsanız bile ani bir evlilik kararı almanız etrafınızı şaşırtmasın.

  2010 da size farklılıklar yaşatacak 3 yol görülüyor. Bu yollar sizin hayatınızda bazı şeyleri değiştirecek. Fazla ne yapacağınızı düşünmeyin. Bir yerden başlayın.

  2010 Mayıs ayına kadar olacak güzel bir gelişmede tüm haneyi çok sevindirecek.

  Kariyer: İş alanında çalışmayan melekler biraz daha iş bulmak için aceleci olsunlar. Çünkü yılın 2. Yarısından sonra oluşacak bazı sıkıntılar bunun eksikliğini fazlası ile yaşatacak.

  Aile: Bu yıl duygusal bir yıl sizin için. Hanedeki kişilerden ayrılmak bile sözkonusu. Aman bunu olumsuz anlamda düşünmeyin. Gayet olumlu gelişmelerle kendinize yeni yollar kuracaksınız.

  Sağlık: Aman balıklar bu sene ayaklarımızı koruyalım. Ayakkabılarımıza bile dikkat edelim. Ayakla ilgili yaşanacak kazalar küçükte olsa sorun çıkarabilir.

  Balık burcu Meleğimiz ,tuttuğunu koparan bir melektir. Gözlerinin çekiciliği, sempatik ve iyi huylu tavırlarıyla dikkati çekerler . 2010’da onlar için Duygusal ve romantik bir yıl olacak. Evine bağlı bir yapısı vardır. Balık burcu meleğimizin de sezgileri kuvvetlidir.
  Güzel olan her şeyi sever ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Toplum içinde dikkati çekmek ister ve kendiyle gurur duyar. Bu meleğimizin Kıskanç bir yapısı vardır ve her konuda en iyi olmak ister. 2010’da özellikle Giyime ve kuşama yaptığınız harcamalarda fazlaya kaçmayın.

  Balık burcu Meleğimiz güzel ve zariftir. Aşka önem verir ve duygusal anlamda derin hislere sahiptir. Sevip,sevildiğine inandığı taktirde sadık ve tutkulu bir aşık olacaktır.aşk onun için her şeydir. Balık burcu Meleği sevdiği erkeği fazlasıyla sahiplenir ve kıskanır. Evine, eşine vede çocuklarına fazlası ile bağlı bu meleğimiz fazlası ile fedakarlık yapacaktır.

  2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.
  meleklermekanı.com
  Tarot Danışmanı

  handanca   
Balık Burcu 2010 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Tarot Balık Burcu Mart 2010 Açılımı

  Tarot Balık Burcu Mart 2010 Açılımı

  balık burcu mart balık burcu 2011 mart 2011 Tarot Balık Burcu Mart Açılımı Bazı olayların planladığınız şekilde ilerlememesi sizde huzursuzluk yapmasın. Si z yine anlayışlı ve sağduyulu olmaya devam edin. İlişkiniz varsa başka insanlarla olan diyaloglarınız kıskançlıklar yaratabilir. Bu konuda ölçülü davranmayı elden bırakmayın sevgili melekler. Bu dönem çok akıllıca kararlarda alıp...
 2. Balık Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

  Balık Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı

  nisa tarot balık burcu nisan 2010 balık burcu nisan Balık Burcu Nisan 2010 Tarot Açılımı Sizin için ayın Kartı Güç: Sağlık ve Zaferi temsil eder. Celtic Açılım: sadakat ve mutluluk yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Özellikle çalışan meleklerimiz işlerinde başarı alacaklar. Farkındamısınız bilmiyorum ama bazen cümleleriniz eziyor. Aslında kırıcı bir yapınız yok ama dikkatte...
 3. Balık Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

  Balık Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

  balık tarot mayıs 2010 balık burcu burcu mayıs 2010 Balık Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Balık meleklerimiz yine çok heyecanlı.. Ani kararlardan kaçınmalıyız sevgili melekler. Sonra oturup düşünmektense en baştan düşünüp kararlarınızı ona göre alın. Bazı sözleşmelerin yada verilen vaatlerin bozulması olabilir. Dikkatli olmalısınız. İyi bir fırsatı kaçıracağınız –kaçırdığınız görülüyor....
 4. Balık Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

  Balık Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı

  balık burcu ağustos balık burcu ağustos 2010 2010 Balık Burcu Ağustos 2010 tarot Açılımı Sağlık sağlık diyorum hemen. Dikkatli olmalısınız. Tedavi sürecine girebilirsiniz. Gereken talimatlara uyarsanız sorun halledilme yoluna gider. Değişimlere hemen ayak uyduramıyorsunuz. Kendinizi de zorlayın demiyorum ama anlamaya çalışın. Yanlış bilgi aldığınız duyumlar var. Araştırmadan karar...
 5. Balık Burcu 2011 Tarot Açılımı

  Balık Burcu 2011 Tarot Açılımı

  balık burcu 2011 balık burcu 2011 tarot Balık Burcu 2011 Tarot Açılımı 2011 eski seneye göre sizi daha bir tecrübeli yapacak. Geçmişte yaşadıklarınızı düşünerek dersinizi aldınız. Artk daha emin ve dikkatli adımlar atmalısınız. 2011 size çok istediğiniz 3 dileğinizi birden verecek inşallah. Gereksiz şüphelerden arındırın kendinizi. Sevgili Balık melekleri özellikle partnerinize karşı...

Sayfayı Paylaş