Balık burcu 2011 Eylül ayı yorumu

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Balık burcu 2011 Eylül ayı yorumu
2011 burçlar 2011 balık burcu yorumu 2011 eylül ayı balık burcu yorumu burçlar balık burcu 2011 yorumu balık burcu yorumları balık burcu özellikleri eylül ayı balık burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler
Daha önceki yazılarımızda Balık Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise Balık Burcu 2011 Eylül ayı yorumunu paylaşıyoruz...

meleklermekanibalik-7298.jpg


Sevgili balıklar Eylül ayına kişisel planlarınız ve istekleriniz doğrultusunda başlıyacaksınız.Huzurlu ve sakin bir ay sizi bekliyor.

1-3 Eylül tarihleri arasında duygularınızda kararsızlıklar görülebilir. Bir anda karar verebilir, sonrasında bu kararın hayatınızdaki insana veya ilişkilerinize uymadığını farkedebilirsiniz. Her halükarda isteğiniz ve arzularınızla şekillenmiş bir ay geçirebilirsiniz..

İstek ve beklentilerinizi kısıtlamamalı, her tür konu ve görüşe açık olmalısınız. Hayatınızda aşk varsa sevdiğiniz insanla beraber hareket etmeniz kaçınılmaz olacak. Tüm ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda güzel ve etkileyici etkilere sahip olacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla ilişkileriniz çok iyi olacak ve iş yapmaktan ve çalışmaktan korkmayacaksınız.

Yapmanız gerekenler üzerinden rahatlıkla geçebilirsiniz. Yine sağlığınızla ilgili konularda şanslı bir ay içindesiniz. 20-26 Eylül tarihleri arasında parasal konular ön plana çıkmaya başlayacak. Maddi konularda beklenmedik olaylar gündeme gelebilir.
Eylül ayının son günlerine doğru yakın çevre iletişiminizle, keyifli ve aktif bir günler sizleri bekliyor. Aşk hayatınızda bazı olaylar sizi harekete geçirecek yakın çevre konuları hayatınızın merkezine yerleşebilir. İletişiminiz hızlanacak.
 

Benzer İçerikler

Üst