1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Balık burcu 2011 Nisan yorumu

  Konu, 'Balık Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  balık burcu nisan yorumu balık burcu nisan 2011 2011 Balık burcu 2011 Nisan ayı yorumu...

  Bu ay iki farklı astrologdan yorum buldum ikisinide paylaşıyorum kızlar


  < Konu Resmi..>


  Rezzan Kiraz Balik Burcu Mart 2011


  Sizler açısından gayet olumlu bir enerjiden söz etmek istiyorum. Her ne kadar Satürn gezegeni ilişki evinizde geri hareketine başlamış olsa da, Venüs gibi iyicil güce sahip bir gezegeninin burcunuzda ilerlemesi, siz Balıklar için moral duygunuzu yükseltici ve karşı cins üzerinde fiziksel anlamda etkileyici olmanızı sağlayıcıdır. Venüsün burcunuzdaki bu seyrini iki yönüyle ele almak isterim. Birincisi ilişkisi olanlar, ikincisi ise hala aşkı arayanlar. İlişkisi olanlar için bu dönem partnerinize karşı daha fazla özveri göstermeniz anlamına geleceğinden, sorunlarında yanınızda olmak, ona destek vermek, şefkatle yaklaşmak sizin için oldukça kolaydır. Zaten bilirsiniz Balıklar, değer verdikleri kişilerin saçının teline zarar gelse fazlasıyla müteessir olurlar. Çünkü onlar için sevdikleri her insan, onların, yavrusu, canı, gözbebeği bitanesidir. O yüzden astrolojik açıdan, Venüs Terazi ve Boğada her ne kadar yönetici olsa da, hiçbir burç Balık kadar sevmeyi bilemez, algılayamaz.
  Venüsün burcunuzu ziyareti, sizin sevdiklerinize, sevdiklerinizin de size karşı olan derin duygularını yoğunlaştırıcı ve birbirinize kenetleyicidir. Bu süreçte karşıt evinizde ilerleyen Satürn gezegeninin geri hareketinin en önemli anlamı, sevdiğiniz kişinin şu aralar, iş, para veya başka nedenlerle olan sıkıntılarını işaret ediyor olabilir. İşte bu durumda, Venüsün burcunuzdaki ziyareti, bu dar günlerinde onu yalnız bırakmamanız ve elinizden gelen desteği iki misli göstermeniz anlamına gelebilir. Bu durumun kimi Balıklar için anlamı ise, sevdiğiniz kişinin sizinle olmasına engel durumları vardır ve bu hali, sizi oldukça üzmektedir. Hatta kimi zaman geri planda hüzünlenmenize neden olmaktadır. İşte Venüs burcunuzda seyretmeye başladığında, ne kadar isteseniz de ondan kopamayacağınızı anlayabilirsiniz. Böylece kimi zaman kızdığınız hatta içerlediğiniz, neden bir arada değiliz diye üzüldüğünüz konuların hepsi, Venüs gezegeninin burcunuzdaki transiti esnasında gözardı edilir ve onun yanında olmaya devam edebilirsiniz. Bu süreç evliler için, eşinizin iş sorunları nedeniyle ona olan maddi desteğinizin simgesi olabilir. Oldukça moral verici sözlerinizle elinizden gelen desteği gösterebilir, anlayışlı olmaya çalışabilirsiniz.

  Bu enerjiyi ilişkisi olmayanlar açısından incelersek, şu şekilde gerçekleşebilir. Kafanızın ve yüreğinizin içinde bir sevgi arayışı vardır. Bu sevgi arayışının temelinde ise, yasaklar, kurallar ve sınırlamalar yoktur. Sizin bu süreçte en önemli ihtiyacınız, sorunlarınızda yanınızda olacak, bir dilim ekmeği bile sizinle bölüşecek, sizi karşılıksız sevecek ve ne olursa olsun sırtınızdan vurmayacak bir kişinin varlığıdır. Yani sevgi arayışınız saflaşır. Hatta arzuladığınız kişi, fantastik dünyada yaşayan biri gibidir.
  Beyaz atıyla gelecek ve sizi terkisine atarak farklı bir dünyaya götürmelidir. Tabi ki, bu isteklerinizin bu dünyanın kirlilikleri ve sorunları içinde gerçeğe dönüşmesi mümkün olmayabilir. Fakat çok enteresandır. Bu enerji sizin karşınıza bu denli olmasa da birini çıkarır. Çok kısa sürelidir. Kökleşmesi mümkün olmaz. Bu kişi başlarda bu dediklerinize uygun davranabilir. Siz onu bir tülün ardından seyrediyor gibisinizdir. O kadar bulunmazdır ki, ne yapsa gözünüze hoş görünür. Fakat bir müddet sonra, boyası akmış bir maske gibi gerçek yüzü görünür. Fakat siz hala onu net göremiyorsunuzdur.
  Başkaları uyarıda bulunur, ama sizin gözünüz dönmüştür. O sizin her şeyiniz ve uğruna her şeyinizi vereceğiniz kadar özeldir. İşte sevgili Balıklar, bu dönem kimilerinizde böyle bir etki yaratabilir. Sürecin bitiminde ise gerçekler ortaya çıkmaya başlar, ve siz buzlu camın arkasından önüne geçmiş gibi onu net olarak görmeye başlarsınız. İşte bu an, bir balık için dayanılmaz acıdır. Başka bir ifadesi ise, evet o harika biridir ve siz inanılmaz mutlusunuzdur. Fakat gelin görün ki, o kişiyle olabilmeniz asla mümkün değildir. Aranızdaki engeller, sizin bir araya gelmenize izin vermez.

  Karşı evinizde Satürn gezegeninin geri hareketi başladığına göre, bu kişi evli biri olabilir, sağlığı yerinde değildir, size aşık olduğu için kendi hayatı hakkında yalan konuşmak zorunda kalmıştır. Bütün bunlar Venüs Balık sürecinde yaşanabilecek olasılıklar arasında yer alır. Şimdi diyeceksiniz ki, bu enerjinin olumlu olduğunu söylemiştiniz. Şu ana kadar yazdıklarınız son derece üzücü. Aslında tam olarak öyle değil. Burada çok ince bir çizgi var. Eğer o ince çizgiyi dikkate alırsanız bu enerjinin inanılmaz büyüsü içinde asıl gerçeği yakalayabilirsiniz. O ince çizgi şudur. Görmek istediklerinizi değil, asıl gerçeğe ulaşmak için mantığınızı asla devreden çıkarmamak. İşte o zaman gerçek bir ilişkinin yaşanmasına zemin hazırlarsınız.


   
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Susan Miller 2011 Nisan Balik Burcu
  Nisan ayı Balık burcuna uyanışlar, heyecanlar, yeni fırsatlar daha fazla özgürlük ihtiyacı sunuyor. Gelişmeleri değerlendirmek size bağlı. Bu yıl eski korkulardan ve düşünce kalıplarından sıyrılma imkanı bulacaksınız.

  Balıklar için olumlu yada olumsuz değişimlerin bir arada olduğu bir yıl. Sıkıntılı oldukları konularda beklenmedik sevinçler yaşarken, özellikle yüksek tempo ve aktivite gerektiren konularda enerjilerinde düşüşler gösterebilirler.
  12 Nisan'dan sonra kendinizi ifade ederken o harikulade sezgilerinizi ve yaratıcılığınızı kullanmanız ve ortaya koymanız hiç de zor olmayacak. Bu yıl aceleci kararlar almamaya çalışın.

  Ruhsal yaşama çok önem veren balıklar için yaşamın ruhsal derinliği çok önemlidir. Siz, ruhsal zenginlik arayışınızı sınırsız kılmayı çok seviyorsunuz. Bu yılda ruhsallığınız derinleşmeye devam ediyor. Geçen aylarda bilgi birikimine yaptığınız yatırımlar bu ay meyvelerini vermeye başlayacak.
  20 Nisan'dan sonra, daha gerçekçi kararlar verme potansiyeliniz oldukça yüksek. Bu yıl kariyerinizle ilgili yurt dışı seyahatleriniz olabilir.
  Aile ve duygusal konularda huzursuzluklar ve çalkantıların olduğu, hem sevinç hemde üzüntüleri içinde barındıran bu ay aşırı heyecanlara kapılmamanızda yarar var.
  Sağlık durumunuzda ise 6 Nisan'dan sonra diş ağrısı çekebilirsiniz.Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bi durumunuz varsa bu ay sağlık üzerinizde duracaksınız
   
Balık burcu 2011 Nisan yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Balık Burcu 2010 Nİsan Yorumu

  Balık Burcu 2010 Nİsan Yorumu

  balık burcu 2011 nisan 2011 nisan balık burcu ayı Yeni bir ay yeni umutlar yeni aya başladığımız bu gün Nisan ayında burcunuzda ne gibi gelişmeler olucağını merak ediyorsanız nisan ayı burç yorumunuz sevgili Balık burcu melekleri :tik: SEVGİLİ BALIK; Çevrenizdeki insanların ilgisini, sevgisini ve desteğini üzerinizde hissedecek ve moralinizin yükselişiyle duygusal olarak kendinizi güven...
 2. Balık burcu 2011 şubat yorumu

  Balık burcu 2011 şubat yorumu

  balık burcu 2011 şubat balık burcu 2011 şubat ayı ayı yorumu yorumu Balık melekleri için... bugüne dek yaşadığınız ilişkilerden farklı bir sorumluluk anlayışı sizi sarmaya başlayacaktır. İlişkisi olanlar bu süreçte birlikte oldukları kişiye karşı daha fazla bağlılık gösterdikleri gibi beraber oldukları kişi de aynı şekilde davranmaya başlayabilir. İlişkisi olmayanlar ise, karşılarına çıkan...
 3. İkizler burcu 2011 Nisan yorumu

  İkizler burcu 2011 Nisan yorumu

  ikizler nisan ikizler burcu 2011 2011 nisan burcu ayı yorumu İkizler burcu 2011 Nisan ayı yorumu... Bu ay iki farklı astrologdan yorum buldum ikisinide paylaşıyorum kızlar Rezzan Kiraz ikizler burcu nisan 2011 İkizler burcu olarak detayları sevmediğinizi hatta okurken sıkılabileceğinizi tahmin ediyorum. Ama bir o kadar da meraklı oluşunuz sayesinde değer verip gözden geçireceğinizi...
 4. Kova burcu 2011 Nisan yorumu

  Kova burcu 2011 Nisan yorumu

  kova burcu 2011 2011 nisan kova burcu nisan ayı Kova burcu 2011 Nisan ayı yorumu... Bu ay iki farklı astrologdan yorum buldum ikisinide paylaşıyorum kızlar Rezzan Kiraz Kova Burcu 2011 Nisan Ayı Burç Yorumları Güneş astrolojik anlamıyla kişinin yaşam enerjisi ve bilinçli isteklerini elde etme gücü olarak son derece değerlidir. Güneşin burcunuzda seyrettiği zamanlar ise, bu güç iki...
 5. Balık burcu 2011 Mayıs yorumu

  Balık burcu 2011 Mayıs yorumu

  2011 burçlar, 2011 Balık burcu yorumu, 2011 mayıs ayı Balık burcu yorumu, burçlar, Balık burcu 2011 yorumu, Balık burcu yorumları, Balık burcu özellikleri, mayıs ayı Balık burcu yorumu,Rezzan Kiraz 2011 Mayıs Ayı Burç Yorumu,Susan Miller 2011 Mayıs Burç Yorumları Balık burcu 2011 Mayıs ayı yorumu...İki farklı astrologdan iki farklı yorum kızlar BALIK BURCU Bu ay gelişen olaylara...

Sayfayı Paylaş