Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Balık Burcu Bir Bebekle Annesinin Uyumu Nasıldır?

  Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  bebeğinizin burcu ve sizin burcunuz, uyumlu mu, burç uyumu, nasıl olmalı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
  [​IMG]

  Sevgili melekler,
  Bebeğinizle birlikte yeni bir hayata başlarsınız.Birlikte bir uyum sağlamaya çalışırken ufak tefek zorluklar da yaşarsınız.
  Astrologlar araştırmışlar,mesela balık burcu bir çocuk hangi burçtan bir anneyle neler yaşarmış?

  ANNE: KOÇ

  Balık bir çocuk, Koç bir anneye sahipse, ilişkileri her iki taraf için de faydalıdır ve birbirlerine çok önem verirler. Koç, güçlü ve içinden geldiği gibi davranan bir burçken, Balık sakin ve hayalcidir.

  Birçok yönden bu zıtlık onları birbiriyle alakasızmış gibi gösterse de, birbirlerine çok düşkün olurlar. Birbirlerinde eksik olan şeyleri tamamlayabilir ve Koç anne, Balık çocuğunun zengin hayal dünyasından etkilenir. Balık ise annesinin enerjik ve canlı ruh halinden memnun olur.


  ANNE: BOĞA

  Balık bir çocuk, Boğa bir anneye sahipse, annenin büyük sorumluluk üstlendiği bir aile yapısı ortaya çıkar. Sorumluluk almaktan kaçınan rüyacı Balık'ın tüm sorumluluklarını Boğa üstlenebilir ve ailenin düzenini sağlamak için uğraşır.

  Boğa gerçeklikten ve hayatta belirli bir yönde ilerlemekten hoşlanır. Balık ise duygularını ve sezgilerini takip eder. Birbirlerine karşı anlayışlı ve sevgi dolu aile bireyleri olurlar. Boğa anne, Balık çocuğunun kurduğu düşleri, idealleri gerçeğe dönüştürmek için uğraşmaya başlayabilirse ortaya oldukça uyumlu ve üretici bir aile çıkabilir.


  ANNE: İKİZLER

  Balık bir çocuk, İkizler bir anneye sahipse, her iki taraf için de zenginleştirici bir iletişimin sağlandığı bir anne-çocuk ilişkisi ortaya çıkar. Her iki burç da birbirine yardım etmekten zevk alır. Bu yardımlaşma arzusu, empatik bakımdan güçlü bir aile yapısı meydana getirir.

  Balık, kendi hayal âleminde ve ideallerinde dolaşırken, İkizler mantıksal yaklaşımıyla bu dünyaya biraz köşeler kazandırmayı başarabilir. Her ikisi de açık fikirli ve uyumludur. Bununla birlikte zaman zaman tutarlılığın sağlanması zaman alabilir. İkizler hassas yaradılışlı olan Balık'ı üzecek konuşmalar yapmamalı, Balık da İkizler'in stilini anlamaya çalışmalıdır. Karşılıklı anlayışları sayesinde, bu ufak problemleri çabuk çözebilen bir aile ilişkisi vardır bu iki burç arasında.

  ANNE: YENGEÇ

  Balık bir çocuk, Yengeç bir anneye sahipse, duygusal yapılarının derinliğinden dolayı çok rahat uyum sağlayabilen bir anne-çocuk ilişkisi geliştirirler. Yengeç anne, Balık çocuğa sahip olduğu yaratıcılığı, duygusal ve manevi zenginliğe dönüştürmeyi öğretebilir.

  Birlikte oldukça sempatik ve anlayışlı bir ikili olurlar. Her ikisi de oldukça hassas olduğundan birbirlerini incitmekten de kaçınırlar. Bu sadece birbirlerine karşı değil karşılaştıkları herkese gösterecekleri tavırdır. Her ikisinin de huzur arayışında olmaları rahat bir yuva ortamı oluşturur.


  ANNE: ASLAN

  Balık bir çocuk, Aslan bir anneye sahipse, ortaya zıtlıkların uyumundan doğan bir aile birlikteliği ortaya çıkar. Her ne kadar zıt karakterli insanlar olsalar da birbirlerine katabilecekleri birçok farklı boyut söz konusudur.

  Birbirlerine çok değer verirler ve gereksindikleri duygusal güvenliği ve şefkati karşılıklı olarak giderebilirler. Aslan güçlü ve dış dünyayla iletişimi seven sosyal bir karaktere sahiptir. Balık ise sessiz ve daha içe dönüktür. Ama ikisi de hayalci yaradılışta olduğundan birbirlerini çok iyi anlarlar.


  ANNE: BAŞAK

  Balık bir çocuk, Başak bir anneye sahipse, Zodyak kuşağında birbirine tam zıt konumlanmış burçların tamamlayıcı uyumu üzerine kurulu bir aile ilişkisi ortaya çıkar. İki burcun da yardımsever oluşu birbirlerine birçok alanda destek olabilecekleri anlamına gelmektedir.

  Bu anne-çocuk ilişkisi gerçekten çok iyi dengelenmiştir ve karşılıklı anlayış, yardımlaşma gibi öğeler içerir. Balık'ın alıngan ve duygusal yapısı bazen Başak'ın zor beğenir ve fazla rasyonel olmasından yakınsa da genelde birbiriyle iyi geçinen bir ikili olurlar.


  ANNE: TERAZİ

  Balık bir çocuk, Terazi bir anneye sahipse, gayet uyumlu ve huzurlu bir aile yapısı sergilerler. Birbirlerine çok yakındırlar ve çok iyi vakit geçirebilirler. Anne-çocuktan çok iki arkadaş gibi anlaşırlar.

  Balık kendi hayal dünyasında yaşadığı için Terazi sayesinde zaman zaman gerçek dünyaya dönmeyi öğrenebilir ve sosyal iletişimini kuvvetlendirebilir. Terazi de Balık'ın yardımseverliğinden, desteğinden mutlu olur. Her iki burç da oldukça kararsız olduğundan çok çeşitli girişimlerde yer almaları mümkündür.


  ANNE: AKREP

  Balık bir çocuk, Akrep bir anneye sahipse, son derece uyumlu bir aile ilişkisi kurulur ikisi arasında. Aynı elementin burçları olduğundan birbirlerini çok iyi anlayabilirler, iki arkadaş gibi geçinebilirler.

  Anne-çocuğun iletişimi çok derin duygusal ve sezgisel bir düzlemde gerçekleşir bu iki burcun kurduğu ailede. Balık'ın annesine sunduğu şefkat ve fedakârlık, Akrep'in çok hoşuna gider. İkisinin de içe dönük anları olduğundan karşılıklı olarak bu özel anlara saygı duyarlar. Ama Akrep'in duygusal patlamaları zaman zaman Balık'ı incitebilir.


  ANNE: YAY

  Balık bir çocuk, Yay bir anneye sahipse, uyumları geniş hayal dünyalarında bulmaları olasıdır. İkisi de çok zengin bir zihinsel dünyaya sahiptir ve birlikte birçok konuda konuşabilir, hayal kurabilirler. Kendi yarattıkları hikâyeleri anlatabilirler.

  Balık, Yay'ın gezgin ruhuna, diğer burçlara oranla daha anlayışlı yaklaşır. Yay yeni şeyler deneyimlemek, keşfetmek ister, gözü hep uzaklardadır. Bu bakımdan Balık'ın hayalci yanıyla örtüşür. Balık'a hayal dünyasını geliştirebileceği birçok yeni fikir getirebilir. Yay da kendi gezintilerinin ardından Balık'ın yanında kendini aile ortamının güveninde hisseder.

  ANNE: OĞLAK
  Balık bir çocuk, Oğlak bir anneye sahipse, birbirine son derece zıt karakterli iki insandan oluşan bir aile ilişkisi çıkar karşımıza. Bununla birlikte birbirlerine çok düşkün olurlar ve başka kimsede görülmeyecek bir sabırla birbirlerini anlamaya çalışırlar.

  Oğlak, akılcı ve realist bir yapıya sahipken, Balık hayalci ve spritüeldir. Bu farklı karakter yapıları ikisini zaman zaman eğlendirse de, iletişim problemlerine de yol açabilir. İkisinin birbirini anlaması ve daha iyi iletişim kurabilmeleri için biraz zaman geçmesi gerekmektedir.


  ANNE: KOVA

  Balık bir çocuk, Kova bir anneye sahipse, karşılıklı şefkat ve yaratıcılık üzerine kurulu bir aile tablosu karşımıza çıkar. Her ikisi de idealisttir ve kurdukları hayalleri paylaşmaktan büyük keyif alırlar. Birlikte uzun zaman sohbet edebilirler.

  Yeni fikirler, yeni yaklaşımlar getirirler birbirlerinin dünyalarına. Kova'nın dışa dönük olması ve dışarıda çok zaman geçirmek ve sosyal iletişime ihtiyaç duyması, Balık gibi içine kapanık yaradılışta biri için bazen sorun olsa da. Balık da kendine zaman ayırmaktan hoşlandığı için bu noktada da anlaşırlar.


  ANNE: BALIK

  Balık bir çocuk, Balık bir anneye sahipse, karşımızda duygusal ve spritüel anlamda çok derin bağlarla kenetlenmiş bir anne- ilişkisi çıkar. Son derece gelişmiş neredeyse sezgisel bir iletişimleri vardır.

  Balık ikilisi Zodyak'ta benzeri olmayan bir sevgiyi ve huzuru paylaşır. İdealist oldukları için aile yaşantılarının en iyi ve güzel biçimde sürmesini dilerler. Alıngan olmaları ve zaman zaman içlerine kapanmaları ilişkiye zarar verse de, bağışlayıcı yapıları asla bir tatsızlığın çok uzun sürmesine izin vermez.
   
Balık Burcu Bir Bebekle Annesinin Uyumu Nasıldır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Boğa burcu ile yengeç burcunun uyumu nasıldır

  Boğa burcu ile yengeç burcunun uyumu nasıldır

  Selam kızlar Ben boğa burcuyum ve sevgilim ise yengeç burcu. Daha tanışalı yeni oldu 2 haftadır çıkıyoruz. Ben şunu merak ediyorum acaba boğa ve yengeç burcunun tam olaram uyumu nasıldır. Burç olarak uyumlumuyuz acaba onu sorcam sizlere teşekkürler.
 2. Kova Burcu Bebeği Nasıl Bir Bebektir?

  Kova Burcu Bebeği Nasıl Bir Bebektir?

  kova burcu kova burcu bebeği kova burcu bebekleri kova burcu bebeği özellikleri kova burcu bebekleri özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Doğum çantanızı hazırladınız, doğum doktorunuz ve hastane de ayarlandı. :) Geri sayım başladı :) İçinizde bir kıpırtı, heyecan. İlk defa anne olacaksanız ilk sancıda hemen hastaneye koşmanıza gerek olmadığını bilmelisiniz. Zira yalancı doğum...
 3. Boğa Burcu Boğa Burcu uyumu nasıldır

  Boğa Burcu Boğa Burcu uyumu nasıldır

  Boğa Burcu Boğa Burcu uyumu nasıldır Boğa Burcu Boğa Burcu iyi anlaşabilirmi Merhaba Sevgili Melek'lerim... Bu yazımızda iki boğa burcunun uyumu ve ilişkisi hakkında merak edilen tüm soruların yanıtını sizlerle ve ilgili tüm boğalarla paylaşıyoruz :) Boğa ile Boğa Boga burçlari çok sadiktir ve asklari ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve ayni sekilde güvenebilecekleri bir ese...
 4. bebeği balık burcu olucak anneler buraya

  bebeği balık burcu olucak anneler buraya

  balık burcu bebek burçları selam kızlar balık burcu bır bebek sahıbı olarak söylebilirimki işiniz çok kolay hep gülemeyi sever uysal tatlı çoçuklar bence ) BALIK 19 Şubat - 20 Mart Balık bebeği diğer bebeklere kıyasla daha duygusaldır. Sebepsiz yere bile olsa duygulanıp ağlamaya başlayabilir. Duygularını dışarı vurmaktansa kendine saklamayı tercih eder. Çığlıklar yerine sızlanmalarla daha...
 5. Balık Burcu Anneleri Nasıl Olur?

  Balık Burcu Anneleri Nasıl Olur?

  balık burcu anneleri, balık burcunun anneleri, burçlara göre annelik özellikleri Sevgili melekler, burçlar genel itibarıyla kişiler hakkında belli başlı bazı ipuçları verirler. Karakter özelliklerinden zevklere kadar pek çok konuda yardım alabileceğimiz burçların annelik özelliklerini inceleyelim istedik. İşte balık burcu annelerinin genel özellikleri.... Balık anneleri duygusal ve tüm...

Sayfayı Paylaş