Balık Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Balık Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi
meleklermekani33-5759.jpg
meleklermekani333-8526.jpg
meleklermekani3333-3630.jpg

Balık Burcu Meleği,

Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur

Hayatınızın, kişiliğinizin enerji, heves ve yaşam zevki ile dolacağı, yaratıcılığınızın çıkış noktası bulabileceği deneyimlere hazır olmalısınız. Yaşantınızda yeni girişimlere, hayatınıza enerji katacak başlangıçlara gebe, inançlarınızın doğruluğunu test edebileceğiniz yeni bir dönemin arifesindesiniz. Kendi ruhsal ve yaratıcı gücünüzün farkına vararak, hayata geçirmek üzere, ilk tohumları atacaksınız. Yeteneklerinizin, bireysel yaratıcılığınızın ve girişimci yanınızın günlük yaşantınızda daha fazla fonsiyonel olduğunu göreceksiniz

Asaların Kraliçesi Kartı Yaşadığı toplum içinde çok sevilen, sayılan ve popüler bir insandır. Klasik doğasıyla uyum içinde olmak kaydıyla, her zaman çekici ve hoş bir görünüme sahiptir. İyimser yapısı, gülen yüzü, anlaşması kolay bir insan oluşu, başkaları tarafından sevilmesinde ve kolayca kabul edilebilmesinde önemli rol oynar. Kolay kolay yılmayan ve vazgeçmeyen doğasıyla, bir Amazon kadar mücadelecidir.

Burcun kadını gibi genellikle neşeli ve iyimser bir bakış açısına sahiptir, etrafındaki insanları da bu yönde etkilemek için elinden geleni yapar. Yaşamı dolu dolu geçirmek, duyguları alabildiğine yaşamak bu kadının önemli karakteristikleri arasındadır. Hareket halinde olmak, sağlıklı ve düzgün bir bedene sahip olmak da Asaların Kraliçesi için oldukça önemlidir.

Asaların Dokuzlusu, zorlayıcı ve acı veren bir mücadeleden çıktığınızı anlatır. Geçmişte yaşananlar, bir şekilde yaralanmanıza ve canınızın yanmasına neden olmuştur. Geçmiş deneyimlerin yarattığı korku, direkt olarak savunmaya geçmenize ve hareket alanınızı daraltmanıza neden olmaktadır. Yaşamdan “en kötü”yü beklemeniz, kendinizi ve yakın çevrenizi sürekli gözetim altında tutmanıza neden olmaktadır.

Bu ayki size sözüm:
Gerçekler öğrenilince, zannetmeler biter.

teşekkürler handanca.çok güzel yorumlamışsınız

Geri