Balık burcu erkeğine ne hediye alabilirim?

  • Konbuyu başlatan balıkburcunahediye
  • Başlangıç tarihi
B

balıkburcunahediye

Forum Okuru
Balık burcu erkeğine ne hediye alabilirim?

Balık burcu erkeğine hediye melek kadınlar kulubü balık burcu erkeğine nasıl hediye alınır forum'da.​

Arkadaşlar erkek arkadaşım tipik bir balık burcu çok seviyorum kendisini duygusal çok ağlaktır ama canımdır. Acaba ona doğum gününde ne hediye alabilirim. Hediyelere çok önem veriyor. Balık burcu erkeğine ne hediye alınır sizce? Yardımcı olursanız sevinirim. Ona çok özel unutamayacağı bir hediye almak istiyorum. Balık burçları çok duygusal oluyorlar hele benim erkek arkadaşım balık burcu tüm özelliklerini taşıyor. Ben de başak burcuyum uyumumuz güzel aslında ama ilerisini bilemem tabii.
 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Merhaba
Balık burcu kadını da erkeği de aşırı duygusal oluyorlar ama ikinizin arasında da güzel bir uyum olmuş doğrusu çünkü balık su burcu başak toprak burcudur ve ikisi birbirini çekerler. Bence evliliğinizin de güzel olacağını düşünüyorum. Tabii çok ağlak bir balık erkeği değilse:) Balık burcu erkeği duygusal ve hayalperest düşündüğü için sürprizlere bayılır. Aslında erkek arkadaşının ne sevdiğini nelerden hoşlandığını en iyi sen bilebilirsin. Ama biz de sana balık burcuna özel ne hediyeler alabilirsin yardımcı olmaya çalışalım canım. Balık burçları daha çok sanatsal şeylerle ilgilenmeyi severler. Sanatla ilgili her şeyi alabilirsin onun için. Balık burcu su burcu olduğundan dolayı ona deniz ve denizcilikle ilgili her şeyi hediye olarak sunabilirsiniz. Örneğin denizcilikle ilgili aksesuar ve takılar ya da onun duygularına hitap edecek tarzda hediyeler ona özel şeyler almak onu mutlu edecektir.

Balık burcu arkadaşlarınız ya da sevdikleriniz varsa mutlaka aşağı göz atın. Aşağıdaki linkte ''balık burcu hediye seçimi'' daha farklı hediye seçenekleri karşınıza gelebilir.

 

Benzer İçerikler

Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
PaSikA
PaSikA
A
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
asisedef06
A
Üst