1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63

Balık Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

balık tarot mayıs 2010 balık burcu burcu mayıs 2010 [​IMG]
    Balık Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Balık meleklerimiz yine çok heyecanlı.. Ani kararlardan kaçınmalıyız sevgili melekler. Sonra oturup düşünmektense en baştan düşünüp kararlarınızı ona göre alın.

Bazı sözleşmelerin yada verilen vaatlerin bozulması olabilir. Dikkatli olmalısınız. İyi bir fırsatı kaçıracağınız –kaçırdığınız görülüyor.
    Geleceğinize güvenle bakın. Güzel atılımlarınız yüzünüzü güldürecek. İyimser yönünüz güzel başarılara imza atacaktır.
    Uzun vadeli işler için girişimde bile bulunmanız mümkündür. Dikkatiniz yine bu noktada olsun.

Bu arada ilişkiler anlamında da balık meleklerini endişeli gördüm. Kararlı olun. Sürekli kendinizi acaba yanlış mı diye sorgulamaktan vazgeçin. Kendinize güvenin.

Duygularınızı hiçbir yerde gizlemeyin.
    Bir konuda ise seçim yapmada zorlandığınızı hissettim. Konu hangi alanda olursa olsun cevabınızın evet olacağını düşünüyorum..
    Umarım iyi kararlar alırsınız.

meleklermekani.com
    Tarot Danışmanı
    handanca

Balık Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balık  Burcu 2010 Tarot Açılımı

Balık Burcu 2010 Tarot Açılımı

balık burcu tarot balık burcu 2010 evlilik 2010 tarot acılımı temmuz temmuz Balık Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili Balık Burcu Meleği sizin adınızı “Duygusal ve Mutlu Melek” taktım. 2010 kutlamaların yılı olacak diyebilirim. Yeni evlilikler, yeni bebekler, yeni işler bu alanlarda baya bir hareketlilik yaşamanız mümkündür. Yakınınızda olan bir erkekte ise her açıdan bir korku görülüyor. O’...
  2. Akrep Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Akrep Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

akrep burcu mayıs 2010 mayıs 2010 akrep burcu Akrep Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Sevgili Akrep melekleri Oluşan durumlarda tecrübenin olmaması seni sıkıntıya sokabilir. Özellikle düşündüğün bazı planların gerçekleşmemesi hevesini kırabilir. Bu demek oluyor ki Mayıs ayı iyi düşünülmesi ve değerlendirilmesi gereken bir ay. Güzel fırsatlarda geliyor kapına. Yalnız bunu görüp hemen...
  3. Başak Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Başak Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

başak burcu mayıs 2010 başak mayıs 2010 Başak Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Yeni iş teklifleri gelebilir. Özellikle şuan çalışan meleklerimizin şartları tam belirlemeden yeni bir işe girmesini tavsiye etmiyorum. Çünkü hazırdaki işinizde tehlikeye girebilir. Yeni şartlar güzel olanaklar istiyorsunuz ama inanın uygun bir dönem değil. Karşı cinsten birinin size yapacağı hata, bazı şeyleri...
  4. Yengeç Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Yengeç Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

yengeç burcu mayıs 2010 yengeç mayıs 2010 burcu Yengeç Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Öncelikle kötü giden ve devam eden bir durumun düzeleceğini söylemeliyim. Bunu bir sıkıntıdan kurtulma olarak ta düşünebilirsiniz. Sevgili Yengeç Melekleri içinizdeki korkudan kurtulmaya çalışın. Sizi neler rahatsız ediyor.. Bazı şeyleri yokmuş gibi görmek yada gözlerinizi bağlamanız olayın olmadığı...
  5. Boğa Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

Boğa Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı

mayıs 2010 boğa burcu boğa burcu mayıs 2010 Boğa Burcu Mayıs 2010 Tarot Açılımı Boğa Meleklerimiz için bu sene belki fazla eforlu başladı. Uğraşmalarınıza ve tüm çabalarınıza rağmen haksızlık içindesiniz sanki. Elbette emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Bu durum hep böyle devam etmeyecek. Geçmişteki bazı şeylerin özlemi içindesiniz. Bence fazla hayallere dalmayın ve yaşadıklarınızın...

Sayfayı Paylaş