Balık Burcunda Doğan Bebeklerin Özellikleri

T

TİTAN

Forum Okuru
Balık Burcunda Doğan Bebeklerin Özellikleri
balık burcu balık burcu bebeği balık burcu bebekleri özellikleri balık burcu bebeğinin özellikleri balık burcu bebeklerinin özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Doğumunuz yaklaştıkça bebeğinizin doğum tarihini hesaplamaya çalışırken , nasıl doğum yapacağınız konusunda da belirsizlik yaşarsınız melekler. Acaba normal doğum mu olacak yoksa sezaryen doğum mu ? Herşey düzgün gittiği takdirde elbette ki normal doğum ilk tercihiniz olacaktır. Bu sizi korkutmasın, o kadar korkulacak birşey olsaydı kimse ikinci çocuğunu dünyaya getirmezdi. :) Ve tabi bebeğinizin doğum tarihi. :) Eğer bebeğiniz 19 şubat 20 mart tarihleri arasında dünyaya gelecekse bir balık burcu bebeği olacak, duygusal ve hassas bir bebek olacaktır. Dahasını merak ediyor ve balık burcu bebeği özellikleri nasıl olur diyorsanız, balık burcu , balık burcu bebeklerinin özellikleri konulu makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz sizlere :)

Hassas, duygusal, hayalperest ve sempatiklerdir. istediklerini tatlılıkla ve güleryüzüyle yaptırırlar. Hayal aleminde yaşarlar. Ona güven vermelisiniz. Sert tavırlar ve istediklerinin yapılmaması onların hemen kırılmasına, küsmesine ve kısa sürede gözyaşları içinde kalmalarına neden olur. Çok hassa yapıya sahiptirler ve çok kolay kırılırlar.

Çok nazik çevrelerini incitnek istemeyen ve buna göre davranışlarda bulunan Balık çocukları kendisinede böyle davranılmasını isterler. Olaylara ve çevresine karşı gelmek yerine uyum sağlamayı tercih ederler. Çevresindekileri olduğu gibi kabullenen ve iyi yönlerini gören Balık çocukları, insanlara yardım eden ve her türlü sorunlarında yanında olan bir yapıya sahiptirler.
 

Benzer İçerikler

P
Cevaplar
1
Görüntüleme
1K
S
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
802
PaSikA
PaSikA
Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Üst