1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.101
    Ödül Puanları:
    113

Balık Emzirmeye Gellll

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

yeni moda balık emzirme balık nasıl beslenir balık emzirme biberonla balık besleme hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler az önce bir haber okudum gözlerime inanamadımmmm balık beslenmesi nasıldrı az çok herkes biliyor ama ben öyle birşey gördümki şok oldum

balıkları emziriyorlar
    :D:D evet evet yanlış duymadınız akvaryum balıklarını baya bbieronla besliyorlarr
    bende çok şaştım ama valla gerçek meleklerr işte fotorafları

Çin'de yavru balıklar 1 yaşındayken biberondan süt emmeye alıştırılıyor, iki yaşına geldiklerinde ise doğal parklarda, hayvanat bahçelerinde halka sergilenmeye başlıyor.
    Bir biberon satın alıp, balıkları beslemeye başlıyorsunuz. Bir biberon ise 3 lira.

Birçok anne-baba çocuklarını tatillerde bu balıkları beslemeye getiriyor.

Son düzenleme: 25 Eylül 2011
    emral ve büşra.shid bunu beğendi.
  2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    170
    Ödül Puanları:
    0
    ay ben kıyamam onlara nası hücum etmiş gariplerim :D

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    ayyyy çok ilginnnççç:S

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.101
    Ödül Puanları:
    113
    ilk defa böyle birşer gördüm tüm balıkları nasıl tek tek besleyeceklerrr:Sgerçi çocuklaraa bıraksan beslerlerrr yorulmazlarr:D:D

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Urfa gezimdeki Balıklı Göl Balıkları geldi aklıma :D Bende bu haberi gördüm, enteresan para kazanmak için sıradışı bir yöntem :D:D Paylaşımın için tşkler Cemocan:kiss:

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.101
    Ödül Puanları:
    113
    evet balıklı gölde yem atınca tüm balıklar nasılda üst üste abanıyolar yem yiyebilmek içinnn:D:D allah kimseyi aç bırakamsın hayvanda olsaa nasıl atlıyo hepsi birden

8. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    allahım yarabbim!! daha neler görecez, balıklarında biberondan mama içmesini hayatımda ilk defa görüyorum :S:S

CeMoŞ bunu beğendi.
Balık Emzirmeye Gellll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emzirmeyi nasıl kesmeli

emzirmeyi nasıl kesmeli

gece beslenmesi ne zaman kesilmeli Emzirmenin kesilmesi çoğu zaman yüksek sabır ister ve zaman gerektirir. Bu süre bebeğin ne kadar hızlı yeni duruma alışmasına bağlı olarak değişkendir. Bazı anneler sadece birkaç haftada emzirme kesebildiklerini söylerken bazıları da 1 ay ile 6 arasında başarabildiklerini söylerler. Emzirmeyi Kesmek İçin En İyi Yaş Nedir? Emzirmenin kesilmesi için doğru bir...
  2. Emzirmenin Devamı

Emzirmenin Devamı

Bebeğinizin yeterli beslenebilmesi için emmeye başladığı göğüsten 15-20 dakika aktif emmesi gerekir. Bu süre içersinde bebeğinizin emdiği göğüs boşalır. Bebeğiniz göğüsteki ilk sütü, yağlı ve doyurucu olan son sütü almış olur. Bebeğiniz her iki göğsünüzü de emmişse, bir sonraki emzirmede son emzirdiğiniz göğsünüzden başlayınız. Her iki göğsünüzü emmemiş ise en dolgun hissettiğiniz göğüsten...
  3. Emzirme korur mu?

Emzirme korur mu?

süt korurmu anne sütü hamileliği korurmu anne sütü süt korur mu hamileliği KADINLAR genellikle emzirme sırasında daha az döllenmektedirler. Fakat kesinlikle döllenmenin olmayacağı anlamına gelmez. Yumurtlamanın başlangıcının geciktirilmesi esasına dayanmaktadır. Çünkü sütün salgılanmasını sağlayan hormonların bir oranda yumurtanın salınmasını engelleyici etkileri vardır. Bu uygulamanın...
  4. Bebeğinizi emzirme pozisyonları

Bebeğinizi emzirme pozisyonları

emzirme pozisyonları emziren anneler emzirme pozisyonlari tekniklerindeki tutuş pozisyonları emziren anne Özellikle ilk doğum yapanlar biraz acemi olur özelliklede yanında ona bazı şeyleri gösterecek öğretecek yardımcı olacak bir büyüğü yoksa eğer bu durum bazen yeni anne olan kadın için gerçekten zor bir durum alır. Hala bebeğini nasıl emzireceğini bilemeyen yeni doğum yapan anneler var...
  5. Emzirme

Emzirme

Merhaba, önceden kullanmış arkadaşların fikirlerini almak istiyorum. Süt pompalarının manuel olanlarını mı elektrikli olanlarını mı tavsiye edersiniz?Teşekkürler.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş