1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Balon perde modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

balon perde modelleri 2010 balon perde modelleri 2011 yapımı Balon perde modellerinden hoşlanıyorsanız sizlere biraç örnek vermek istiyorum.Görüntü itibariyle gerçekten çok hoş ve şık görünen bu modeller için temizlik konusunda aynı şeyi diyemiyeceğim gayet dikkat edilmesi gereken ve birazda zahmetli olan bu modelleri genelde salonda çok fazla girilip çıkılmayan yerlerde kullanmanız bana göre daha mantıklı
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Balon perde modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalpli perde modeli

Kalpli perde modeli

kalpli perde kalpli mutfak takımı
  2. Perde modelleri

Perde modelleri

Evimiz için önemlidir perdeler bunlarda sizler için birkaç perde modeli kızlar.:)
  3. Balon Perdeler

Balon Perdeler

balon perde Balon eteklerden sonra balon perdelerinde moda olması beklenebilir.Çocuk odaları yada mutfaklara gayet uygun olabilir.
  4. Miknatisli perde modeli

Miknatisli perde modeli

mıknatıslı perde İşte sizler için oldukça değişik ve bir okadarda kullanışlı bir perde modeleni tanıtıyorum Perdemiz içinde bulundurduğu miknatislar sayesinde adı miknatisli perde. Perdeye istediğiniz şekli verebiliyorsunuz yaratıcılığınız tamamen size kalmış arkadaşlar:tik:
  5. Perde Modelleri

Perde Modelleri

Bir evin olmazsa olmazlarından biri perdelerdir.Perdeler sadece dışardan gelen görüntüyü kapatmak için kullanılmaz bazende bi aksesuar gibi kullanılır.İşte sizlere birkaç perde modelleri..

Sayfayı Paylaş