1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

Bambu stor perde kullanılmış bir dekorasyon örneği

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Bambu stor perde Bambu stor perde dekorasyon örnekleri
    Bambu stor perde annemin mutfağında var ve ben çok beğeniyorum. Kendi evimede alacaktım. Ahşap jaluzileri görünce vazgeçtim. Ahşap jalulizi aldım mutfağıma. Ama bu bambu stor dekorasyon örneklerini görünce aklım yine gitti doğrusu.

Bambu stor perde kullanılmış bir dekorasyon örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stor perde modelleri

Stor perde modelleri

stor perde Her ne kadar çoğu kişi stor perdeleri mutfak için düşünüp yaptırsada yinede evin her odasına kullanabileceğiniz bir model benim düşüncem Odalarınızın ve mobilyaların rengine göre uyumluluk sağlandığı zaman gayet hoş ve şık görüntüyü yakalayabilirsiniz üstelik oldukçada kullanışlı pratik bir model
  2. 2011 stor perde modelleri

2011 stor perde modelleri

Gerçekten de stor perde son zamanlarda moda oldu. Hem estetik ve şık görünümü hem de kullanışlı olması yönüyle stor perde modelleri çokça tercih ediliyor sizlerde evlerinizde stor perde kullanmak istiyorsunuz buyrun meleklerim ve şunuda belirtmek istedim fiyatları ise m2′si ortalama 20 – 25 TL...
  3. Japon perde kullanılmış ferah bir salon

Japon perde kullanılmış ferah bir salon

Japon perde örnekleri Geniş salon dekorasyonu Mekanın genişliği ve kullanılan eşyaların azlığı nedeniyle çok iç açan bir salon dekorasyonu olmuş. Kullanılanjapon fon perde de mekana hoş bir görünüm katıyor. Bu perdeleer özellikle fransız camlara çok yakışıyor.
  4. 2014 Stor Perde Modelleri

2014 Stor Perde Modelleri

Modern Stor Perde Modelleri Yeni Sezon Stor Perde Modelleri 2014 En Yeni Stor Perde Modelleri Stor perdeler normal perdelerden şık ve modern görünümlü olmalarının yanı sıra kullanışlı perdeler olarak bilinmektedir. Farklı bir perde modasını evinize ya da iş yerinize davet etmek istiyorsanız stor perde sizler için kaçırılmaz fırsatlar arasında yer alacaktır. Farklı görünümü ile sizleri...
  5. Japon Perde Zebra Stor Modelleri

Japon Perde Zebra Stor Modelleri

japon perde modelleri, perde modelleri 2014, perde modelleri 2015, stor perde modelleri, japon stor perde modelleri Bana göre bir evin dekorasyonuna en büyük şıklığı veren detayın başın da perde modelleri geliyor. Perde modelleri bulunduğu odanın mobilyalarına da şıklık katarak dekorasyonu ön plana çıkarıyor. Perde modelleri her odanın mobilyalarına ve konseptine göre farklı renk ve...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş