bana akıl versn biriiiii

zeyno2222

Yeni Üye
Üye
bana akıl versn biriiiii
mrblar ben 5 6 aydır korunmuyorm hep bi sorun yaşadım ve negatif çıktı bu ay sanki içimde bi his var tuttu diye ama adetime zaten 9 gün var dahaya çok yanii 15 gün önce kadın hastalıkları doktoruna gitmiştim bi simir testi yaptırmıştı o testin sonucunu aldım bugün yara varmış zehirliyse halim fena...ayın 10a yani cuma gününe randev u verdi parça aldırcm bunu mutlaka yapmamı söyledi eşim bana bıraktı dilediğini yap dedi hem parça aldırmaya korkuyorm hemde gebeysem ..zor durumdayım ben ya bana yardım edin melekler

[sıze=4]mrblar ben 5 6 aydır korunmuyorm hep bi sorun yaşadım ve negatif çıktı bu ay sanki içimde bi his var tuttu diye ama adetime zaten 9 gün var dahaya çok yanii 15 gün önce kadın hastalıkları doktoruna gitmiştim bi simir testi yaptırmıştı o testin sonucunu aldım bugün yara varmış zehirliyse halim fena...ayın 10a yani cuma gününe randev u verdi parça aldırcm bunu mutlaka yapmamı söyledi eşim bana bıraktı dilediğini yap dedi hem parça aldırmaya korkuyorm hemde gebeysem ..zor durumdayım ben ya bana yardım edin melekler[/sıze]

bu ciddi bı durum öncelıgın saglıgın olmalıı doktorunn mutlaka yapmanıı sölemıss once bu rahatsızlıgını gıdermen gerek ondan sonra rabbımde nasıp ettıyse zaten yenıden baslarsınız cocuk duusnmeyee allah gonlumuze gore versın gecmıs olsunn ama sakın erteleme derım...

en önemlisi sağlık ama böle bişe varsada ihmal edilmez baya zor durum yani

cnm allah yardımcın olsun parça aldırmaktan korkma basit bir operasyon hiç korkma şunuda belirteyim hamile testi yaptır kan testi ona göre hareket ederler sağlık herşeyden önce gelir geçmiş olsun ...

Geri