bana bi akil verin lütfen

gül&naz

Yeni Üye
Üye
bana bi akil verin lütfen
daha öncede anlatmistim esimin bi baskasindan oglu var diye yani benden önceki hayatinda cocuk 4yasini gecti kadinla konustum göstericekti ama vaz gecmi simdi esimle konusayim diyorum yani mahkemeye verelim görebilmek icin sizce bunu yapayim mi yoksa ben hic karismayim zamanami birakayim zamana birakmakta aslinda dogrumu olur bilmem cocuk büyüdügü zaman bu zaman kadar nerdeydin diye babasina düsman olursa onuda istemiyorum offff ne yapcam sasirdim lütfen bi akil verin tsklr

canım ya çok iyi kalplisin Allah herşeyi kalbine göre versin.sen bunlr için çabalıyorsunda eşin ne yapıyor merak ettim. bence bırak eşin uğraşsın bak bu tür konularda iyilikten maraz doğar bence sen bilirsin ama bukdar iyi niyetli olma derim bence bırak eşin girsin devreye rabbim yardımcın olsun tek başına yola çıkma derim eşinin bilgisi olsun

sanirim haklisiniz bu zamana kadar hep iyi niyetimden kaybettim esimle aram simdilik iyi hos bi ani bi aninida tutmuyorya benim istemedigim sey o kadinla esimin bir araya gelip konusmasi cünki canimi gercekten cok yaktilar benimle evliyken bile esim onunla oldu 2 yil boyunca tabi ben bunlari yeni yeni ögreniyorum ama esimle evliligimin ilk 2 yili okadar kötü gectiki anlatamam sebebini hep merak ederdim suan sebebini biliyorum artik suan tek pismanligim yeni evliyken cocuklarim olmadan birakip gitmemem neyse ben eski defteri kapattim simdi benim tek korkum o defterin tekrar acilmasi canimin yanmasini istemiyorum artik kaldiramam gücüm yok artik bu arada yorumlariniz icin cok tesekürler

haklisin canim bende artik karar verdim kendi hayatima bakicam cocuklarim ve ben onlar ne yaparsa yapsin esim bi hata yaptigi zaman artik biliyor ki beni kaybeder tabi bu onun icin ne kadar önemli bilmem böylece onuda ögrenmis olurum allah razi olsun hepinizden cok sagolun eger sizinle paylasmasaydim belki de cok büyük bi hata yapardim tsklrrr

Sen kendine ve cocuklarina bak canim,esinden dolayi o da cocuguklarinin kardesi sayilir fakat o cocugun ailesi ayri,sen elinden geldigi kadar iyi davran,gunu gelince o cocuga,gerisini de bosver,kendileri bilirler,sen arada kalirsin,olan da sana olur.

bana kalırsada karışmayın bu işe,sonuçta siz elinizden geleni yapmışsınız,fazla iyilik yapmaya değmez.ilerde onlar iyi olur da bi laf atılır ortaya siz kötü olursunuz.bırakın eşiniz yapsın gerekeni,yapmıyosa da kendi bileceği iş.ilerde de baba kötü bilinir size hiç bişe olmaz,bizzat kendimden biliyorum :):)
ayrıca hiç canınızı sıkmayın,direk sizi ilgilendiren bi konu değil,herşey gönlünüzce olsun :)

cok haklisiniz arkadaslar artik hic ama hic ilgilenmicem elimden gelenin fazlasini yaptim benden bu kadar daha fazlasi beni yipratir sizlerede cok tesekür ederim

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
865
Misafir
M
Geri