Bana büyü yapıldığını düşünüyorum büyüden nasıl kurtulabilirim?

Bana büyü yapıldığını düşünüyorum büyüden nasıl kurtulabilirim?
Hocam iyi günler ben 26 yaşında bir gencim başıma çok kötü şeyler geldi biraz araştırdım tarafıma büyü yapıldığını sanıyoru. Huzursuzum ne yapsam olmuyor sıkıntı hiç içimden geçmiyor aynı şekil biz 5 kişilik bir aileyiz hepimiz bir araya geldikmi hep kavga ediyoruz, bu durumdan kurtulmak istiyorum nasıl kurtulabilirim ?
 
Melis ank

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Merhaba kardeşim büyü vardır ve peygamber efendimizede yapılmıştır. Sizde büyünün alametlerini hissetmişsiniz. Allahın laneti büyü ve sihir yapanların fal bakanların üzerine olsun. Öncelikle Aile bireylerinizle birlikte hepiniz boy abdesti alın. Daha sonra Felak,nas,ihlas,ayetel kürsü ve fatiha okuyun. Her biri 7 defa 7 kez okunacak. İçtiğiniz suya yediğiniz yemeğe haneninizin her bir alanına okuyup üfleyin. Ayrıca aşağıdaki duayıda okuyun.
Bismillâhillezi lâ yedurru ma asmihi şey ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi ul alim. duasını sabah üç kere okuyana, akşama kadar, akşam okuyana da, sabaha kadar hiç bela gelmez. Allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun inşallah en kısa zamanda huzura kavuşursunuz.
 
Üst