bana da bi el atın bacılarrrrr

aynen öyle oldu.. bir bayan bir sürü kisinin arasinda böyle.. asagilamis gibi oldu en siskolarindansin diye :18: buda vesile oldu zayiflamama.. eh gencken kaldiramiyor insan öyle laflari :)

Allaha sükür hic bisey olmadi - bi bayilmistim, onca hafta ac susuz olunca o kadar :D

simdi guluyorum o zaman aklima gelince.. Ama öyle bir laf etmeseydi, ben hiiic zayiflamazdim :)

Masaallahhin varmis seninde - 24 kilo.. helal olsun sana:cheer2: azimle bu kadar verdiysen, 3 kgnin lafimi olur be canim ;)
nerdeyse iyiki o kadın seni aşağılamış moralini bozmuş diyeceğim ya kilo vermene vesile olduğu için neyseki sağlığından olmadan atlatmışsın o günleri
bazen böyle insanların var olması işimize yarıyo galiba
evet canım 24 kilo vermiş biri olarak şu son 3 kiloyu vermejkte nekadar zorlandığıma bende şaşıyorum kiloluyken herkesten destek vardı azim vardı ama şimdi zaten zayıfsın ne gerek var diyolar daha fazla zayıflama diyolar benimde azmim kalmıyo eskisi gibi sadece dikkat ediyorum yediklerime daha fazlasını yapamıyorıum ki gitsin kilolar

slm kızlar bende bır haftadır yapıyorum adım aletı aldım gunde 1000 adım atıyorum 2 lıtre su ıcıyorum yemek yıyorum ama dıkkatlı bıde su aksamları karnm acıkmasa super oluck ha bırde aksam sabah ılık su ıcıne ballı elma sırkesı ıcıyorum bakalım suan en yuksek kıloma cıktım 67 boyum 1.57 anlıcanız eskı kılomda 50 dı mahvoldum bakalım elımden geldıgı kadar yapıyorum ınat ettım valla yardım edın banada ha bıde arada yeşil cay ıcıyorum :))

sirkeli su beni mahvetti midemi bozdu aman dikkat........benim ecz olan kardeşim 5 ayda 12 verdi bir yilldırda almadı ecz satılan bir urun bende basaeb ve bel bölgem için 1 aydır kullanıyorum tamamen bitkisel bir kapsul kırmızı pirinç agırlıklı bir karışım ismi reklam olaur ozel den yazabilirim yalnız diabet ve tansiyon hastası olmayacaksınız

sirkeli su beni mahvetti midemi bozdu aman dikkat........benim ecz olan kardeşim 5 ayda 12 verdi bir yilldırda almadı ecz satılan bir urun bende basaeb ve bel bölgem için 1 aydır kullanıyorum tamamen bitkisel bir kapsul kırmızı pirinç agırlıklı bir karışım ismi reklam olaur ozel den yazabilirim yalnız diabet ve tansiyon hastası olmayacaksınız
tok karnına içeceksin tunca

slm benim sıkıntım doğumdan sonra kalan göbek ve basenlerimdi, çok şey denedim ama başarılı olmadı 1,5 aydır izlanda yosunu diye bir hap var onu kullanıyorum ve 8 kilo verdim. Bu ayın sonuna kadarda kullanacağım sonrada formuma kavuşmuş olacağım. Çok başarılı bir ürün tavsiye ederim arkadaşlar kullanmanızı, ürüne ulaşabileceğiniz web sitesi iZLANDA YOSUN HAPI | iZLANDA YOSUN HAPI | ZAYIFLAMA HAPLARI | iZLANDA YOSUNU | NCELTC TABLETLER deneyin inanın pişman olmayacaksınız.

Geri