Bana dua edin lütfen,bitte,please,

hoşgeldın canım allah gonlune gore versın adetten bır hafta once belırtılerbaşlıyor benımkı 25 gunluken başlamıştı

Sevgili Eminegelin,
bende yeniyim burada ve ilk yazimi sana yaziyorum.Öncelikle tez zamanda muradina kavusmani diliyorum.Ayrica MaWinin yazdiklarinada katiliyorum.Dünyada yiyecek rizki olana hicbirsey engel olamiyor.Bende benzer durumdayim.15 aydir korunmuyorum ve her an bir hamilelik bekliyorum.Allah bagislarsa 13 yasinda bir oglum var ve malesef 4 tana de düsük yasadim.Allah kimseye tattirmasin...

Laracim öncelikle Hosgelin ve yazdigin icin tsk ederim.
Insallah allah gönlüne göre verir, Oglu$unada allah uzuun uzzuuuun ömür versin.
iyi haberlerini bekliyoruz :)

Hosbulduk Eminecigim.Iyi dileklerin icinde ben tsk ederim.Aynen sendende iyi haberler bekliyoruz.Ben en azindan bir kez yasadim o mutlulugu Allah isteyen herkese nasib etsin.Benim icin önemli olan oglumun kardessiz kalmamasi,o yüzden son bir kez denemeye karar verdim.Bugün benim 26.günüm.30.güne kadar regl olmazsam pazartesi test yapmayi düsünüyorum.Belirtiler bende oldukca gec basliyor onun icin ilk isaret regl olmamam oluyor.Allah herseyin hayirlisini versin canim...

herkeze Selamlar...

Hercai´cim iyi dileklerin icin tsk ederim canim, bu haftanin basinda cok heycanli ve stresdeyim ama dün ve bügün bi rahatlik geldi bana, tabiki yine heycanliyim ama eskisi gibi degil, seninde dedigin gibi hersey olacagina varir.

Lara´cim ikimizin regl günü ayni bendimde Pazartesi 30. gün. ;-), Hadi hayirlisi...

hepinizi öpüyorum dualarinisi bekliyorum...

Pazartesi görüsürüzz arkadaslar... ben birazdan paydos yapcam, iki gün gözlerimi dinlendircem :)
Pazartesi, hamilemiyim deyilmiyim size yazarim...

Geri