bana kapak sözler lazım yepyeni olsun

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bana kapak sözler lazım yepyeni olsun
Merhaba melekler, artık faceye aynı tarz sözleri yazmaktan bıktım.Şöyle kapak olacak yepyeni 2013 model sözleriniz var mı artık yazın ya :D

Ben kabuSLarLa büyüDüm, hayaL etmek ne haddime ?
arka sokakLarın çocuğuyuz, bize yakışmaz itLere yem oLmak.. ya aDam gibi ya aDam gibi gideRiz!
aşkTan ne anLar sosyete Kızı.. Hiç sevmiş mi her gün öLmeyi göze aLa aLa…!
itLe köpekLe uğraşacak vaktim oLsaydı veterineR oLur, seni tedavi ederdim
güLmek bir tek oNa yakışıyoR..!
aDam oL öyLe Yaz!
Yazmak tarzım değil! çizerim
Biz akıL vermez, gösteririz.. Konuşmaktansa susar, ses bekLeriz.. Değer verdikmi karşıLığını isteriz..
seN düşünürsün, Ben uygularım iŞte farKımıZ Bu!
haLa anLamadın.. 40 fırıN ekmeK yeSende kaR etmez.. HamuRunda yok deLikanLıLıK.
Sussss! Adam oLmak susmakLa başLar. Sus ve itaat et!
seNi aDam eDerdim ama çoktaN köpeğim oLmuşsun, ne luzmu var!
Entel dantel ayakları bilmeyiz biz ama her kahvehanede masamız her karakolda ismimiz her güzel kızda resmimiz vardır
Tek bir ihtimal var. Ben olmadan bir hiçsin!
Senin marka olduğun yerde ETİKETİ BEN KOYARIM!
Buranın havası bozuldu! Biri ışığı açsın, fotosentez zamanı!
Sigaram ve sen o kadar çok benziyorsunuz ki, ikinizi de ayağımın altında rahatça ezebilirim!
..SöyLénmémi$ sözLéRim vaR

Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken ..

Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_?

sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar.. Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar..

YaRınıMı bRaqTm .. düN'm KaHpE çIkıNca.. !!

' Yeni bir krize giriyorum
ellerim titriyor
üzgün değilim ama gözlerim doluyor ..!

Arkanı dönmeyi başarabildiğin rüzgarlara; Yüzünü döndüğünde nefessiz kalacaksın!!

Kimse bize masal anlatmasın… Çocukkende dinlemezdik..! Seviliyorsak gurur duyarız.. Sevilmiyorsak saygı duyarız…

Haketmeyen sevgilinin uğruna, Göze aldığın Kahır ve çektiğin Sabır; sonunda ellerinden, varolan sevginide alır.. Gençliğinide..!

Hani çok su verince ölürmüş ya çiçekler, Birisinide çok sevince bırakıp gidiyormuş meğer…

Dönüp bi an geçmişi anımsadığında canın çok acır.. Ama nafile Geçmiş olsun lafı binlerce kez kulaklarında yankılanır…

Suskunluğuma bakıpta seni unuttum sanma,şu dünyada özlediğim biri varsa oda sensin.Yanımda olmasan bile yüreğimde hep benimlesin.Unutulmayacak kadar değerlisin…

Sevgiye Sınır.DostLuğa Fiat bicmedik Sevdayı Cepte DeğiL Aşkı Yürekte arıyorum.

Anlamı Yok Doğan Hergüne Lanet Bu cocuk Sensiz Yapamadı AFFET

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

Özür dilemek de basittir, kalp kırmak da… Ancak ikisi arasındaki enerji çok farklıdır; birisi fetheder, birisi zulmeder.

Eski sevgiliyle barışınca,Kaldığınız yerden değil,Kandığınız yerden devam edersiniz ancak.

Erkek senin gibi manitam olsun 10 milyar borcum olsun bee.. Kız : napayım ben seni o kadar borçla gerizekalı.

Laftan anlamayan insanların üstüne basıp Bak Üstüne basa basa söylüyorum diyesim var

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat.

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun

bırakıp giden bir gun dönmek ister !! bırak dönsün ne kaybettiğini görsün…

Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş

Vazgeçiyorum… Sıkıldım ben artık bu oyunlardan, bu sevgi nedir bilmez insanlardan

Geri