1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bana Seni Gerek Seni İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni.
    Ben yanarım dünü günü
    Bana seni gerek seni.
    Ne varlığa sevinirim
    Ne yokluğa yerinirim
    Aşkın ile avunurum.
    Bana seni gerek seni.
    Aşkın aşıklar öldürür

Aşk denizine daldırır Tecelli ile doldurur
    Bana seni gerek seni.
    Aşkın şarabından içem
    Mecnun olup dağa düşem
    Sendin dünü gün endişem
    Bana seni gerek seni.
    Eğer beni öldüreler
    Külüm göğe savuralar
    Toprağım anda çağıra
    Bana seni gerek seni.

Bana Seni Gerek Seni İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeNi SeVmeK BöyLe oLsa GeReK

SeNi SeVmeK BöyLe oLsa GeReK

Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek. Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ''Seni seviyorum'' sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek. Seninle olmanın en heyecanlı yanı ne biliyor musun? Aynı şeyleri seninle aynı anda düşünmek birlikte...
  2. Şimdi Bana Seni İnandıran Bir İz Gerek

Şimdi Bana Seni İnandıran Bir İz Gerek

bana seni inandıran inandıran sözler . Bir can vardı canıma yakın,bir çift göz vardı beni kollayıp koruyan, bir yürek vardı beni içinde taşıyan; an geldi gözümde yaş oldu, an geldi yüzümde gülümseme oldu.... Ben onlayken tanımıştım tüm güzelikleri, acıları.Herşeyim olmuştu, bende HAYATIM olmuştu. Hayat sadece onlayken yaşanıyordu; can dedim canan dedim SEVDİĞİM dedim ona... Her anımda...
  3. seni sordum ilahisi

seni sordum ilahisi

taif ilahisi sana gelen yollarda ilahisi sana gelen yollarda gözlerimi oydular Seni sordum mekke'nin hira mağrasına Seni sordum yesrib'in tenin kokan taşına Seni sordum taif'in mahsun sokaklarına Seni sordum ey resul seni sordum dün gece Sana gelen yollarda ellerimi kırdılar Sana gelen yollarda bedenimi yaktılar Sana gelen yollarda gözlerimi oydular Sana geldim ey resul sana geldim dün gece...
  4. Alan Sensin Veren Sensin İlahisi

Alan Sensin Veren Sensin İlahisi

gören sensin bilen sensin ilahisi alan veren sen gören ilahisi bilen ilahi dinle Alan sensin veren sensin kılan sen Ne verdinse odur dahi nemiz var Hakîkat üzre anlayıp bilen sen Ne verdinse odur dahî nemiz var Tutan el u ayak senden gelüpdür Gören göz u kulak senden gelüpdür Efendi dil dudak senden gelüpdür Ne verdinse odur dahî nemiz var Hudâyâ biz bu zâtı kanda bulduk Neye ef'âl sıfâtı...

Sayfayı Paylaş