gebe
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Bana Ünlü Modacıların Tasarımları lazım

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba ben kendi çapımda elbise tasarlıyorum evet henüz çok yeniyim ve kendim için bir gardrop yapmayı düşünüyorum ama bir kaç örnek lazım ve Ünlü Modacıların Tasarımlarından esinlenmek istiyorum acaba mümkünse bana Ünlü Modacıların Tasarımlarından bir kaç örnek verebilir misiniz?
   
Bana Ünlü Modacıların Tasarımları lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Süslü Mesajlar lazım bana

  Süslü Mesajlar lazım bana

  Arkadaşlar öncelikle hepinize keyifli ve neşeli günler diliyorum ve benim için özel olan bir arkadaşıma göndermek için sizden Süslü Mesajlar sunmanızı istiyorum şimdiden tşkler.
 2. Almanların Atasözleri lazım bana

  Almanların Atasözleri lazım bana

  Arkadaşlar ben Almanların Atasözleri için yazıyorum size aranızda Almanların Atasözlerini bilen varsa lütfen bana bir kaç Almanların Atasözleri örnekleri yazsın.
 3. Eflatunun Sözleri lazım bana

  Eflatunun Sözleri lazım bana

  Merhaba arkadaşlar rica etsem acaba benim için Eflatunun Sözlerini yazar mısınız? Şimdiden Eflatunun Sözleri için çok teşekkür ederim sizlere.
 4. Zehir Mesajlar lazım bana

  Zehir Mesajlar lazım bana

  Selam arkadaşlar bana mümkünse Zehir Mesajlar yazmanızı rica ediyorum. Bir arkadaşım için çok gerekli ona en zehirli mesajları yazıp sözlerimle zehirlenmesini istiyorum.
 5. Ünlü Modacı Hakan Akkaya Gözaltına Alındı!

  Ünlü Modacı Hakan Akkaya Gözaltına Alındı!

  hakan akkaya haberleri hakan akkaya Sevgili melekler, Bugün Ne Giysem yarışmasının jüri üyelerinden, ünlü modacı Hakan Akkaya gözaltına alındı. Akkaya'nın gözlatına alınma sebebi ise kokain kullanmak. İşte detaylar... İstanbul Narkotik polisi sokak satıcılarına yönelik planlı çalışma başlattı. 8 ay önce başlatılan planlı çalışmada liderliğini Sedat B.’nın yaptığı şebeke takibe...

Sayfayı Paylaş