bana yardım edıverın..lutfen amaaa..

NuRoVSkİ

Yeni Üye
Üye
bana yardım edıverın..lutfen amaaa..
evde yapılabilecek fantaziler
slm kızlar sıtenın en kankısı seslenıyor:D
bu ay evlılık yıldonumum var..eşim buyuk ıhtımal buyuk bı suprız yapacak...
..bende suan bı fıkır yok..yardımlarınızı beklıyorum..ne alabılırım:(
veya nasıl bısey yapayım:cry_smile::cry_smile::cry_smile::kiss::kiss::kiss:

Cevap: aannammm bana yardım edıverın..lutfen amaaa..yeevvrrrüümmm

hımmm her zaman dışarda yemeğe çıkmak yerine evde güzel bir ortam oluşturabilirsin diye düşünüyorum...evlilik yıldönümünüze layık bir sofra,hafif fantazi bir müzik,sadece eşin ve sen....ne dersin?

çok guzel ama esımın aılesıyle bırlıkde kalıyorum:( dusunmedım degıl ama evdekılerı dısarı gonderemem kı:(:(:(:(:(:(:(

uffff:( o kötüymüş işte gülüm ya:( evdekilerde halden anlamaz ki...neyse bi düşünelim bakalım biraz:)

nurummm cnm benim eğerki hafta sonu tatili olabilirse ufak bir pansiyon bungolw tipli sadece ikiniz hafta sonu tatili romantik bir yemek sahil kenarında ve gce ay ışığında şarap

wwaaoowww manyak bı fıkır:D saol..bakalım degerlndırcem..musaıt olursak hafta sonu yaparım böle bısey:D

nurcum canım benim şimdiden kutlu olsun. Evdekileri bertaraf edemiyosan dışarda bişeyler ayarlayabilirsin. Bütçene göre güzel bir restoran vardır sanırım önceden gidip konuşup rezervasyason yaparak eşine güzel bir süpriz yapabilirsin. Aslında erkeklere kolay süprizler yapılır ama aleni söyleyemem:)
Anladın sanırım.
Benimde bu ay evlilik yıl dönümüm var ama küçük oğlumun doğum günüde aynı gün olduğundan karambole geliyor.
Şimdiden bir ömür boyu mutluluklar. Allah mutluluğunuzu daim etsin..

nurcum canım benim şimdiden kutlu olsun. Evdekileri bertaraf edemiyosan dışarda bişeyler ayarlayabilirsin. Bütçene göre güzel bir restoran vardır sanırım önceden gidip konuşup rezervasyason yaparak eşine güzel bir süpriz yapabilirsin. Aslında erkeklere kolay süprizler yapılır ama aleni söyleyemem:)
Anladın sanırım.
Benimde bu ay evlilik yıl dönümüm var ama küçük oğlumun doğum günüde aynı gün olduğundan karambole geliyor.
Şimdiden bir ömür boyu mutluluklar. Allah mutluluğunuzu daim etsin..

anladım bebegım:D:D:D
zaten buyuk bı ıhtımal muhtesem bı yemek bıde ptesıye gelıo işde var nasıl suslencem bılmıyorum:D bakalım..ALLAH yardımcım olur:D

ıyı dıleklerınız için tesekkurler:D allah sizlerıde bi ömur boyu ayırmasın:u020::melek::melek::melek::u020:

:123::123:ya kızlar yemeği eşim halleder emınımde .....ben hediye konusunda ne yapsam???:d040::d040:
:d040:
bu konu daha derin..yemeği erkekler halleder yaa:D
hediye ne alsam??:cry::cry::cry::d040::d040:

Cevap: bana yardım edıverın..lutfen amaaa..

Canım benim eşin neyi sever, nelerden hoşlanır, hangi hediye onu mutlu eder tanımıyoruzki fikir versek. sen bu sorulardan yola çıkarak en anlamlı hediyeye ulaşırsın eminim. Mesala eşinin isteyipte almayı ertelediği herhangi bişe varmı yada şu olsa güzel olurdu dediği herhangi bişe.. Eeeeee artık biraz kafa yoracaksın ne yapalım. :)

Geri