Etiketler:
  1. yarenım

yarenım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bana yardım luuutttfffeeennn

Konu, 'Deneme Odası' kısmında yarenım tarafından paylaşıldı.

arkadslar merhaba ben daha yenı uye oldum oncelıkle herkese ıyı paylasımlar ben profıl resmımı degıstırmek ıstıyorum olmuyo bılgısayardan foto yukluyorum ama profılde gostermıyo bıde kullanıcı adımı degıstırmek ıstıyorum oda olmuyo bunları nasıl yapıcam lutfen yardım edın

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: bana yardım luuutttfffeeennn
    merhabalar yarenim lütfen değiştirmek istediğiniz kullanıcı resmi ve yeni nikinizi bana pm şeklinde gönderiniz.

bana yardım luuutttfffeeennn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana yardım edin

bana yardım edin

DRUM PROJESİ KAPSAMINDA, SORTİE'DE ÖNCEKİ AKŞAM YAŞAR SAHNEYE ÇIKTI. Müziğin birleştirici gücünü kullanarak, farklı kültürleri ortak bir noktada buluşturmayı amaçlayan Drum projesi, etkinliklerine bu yaz 'Drum Live Sortie' konserleriyle devam ediyor. Proje kapsamında, Sortie'de önceki akşam Yaşar sahne aldı. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Yaşar, 'Dün akşam maçı seyrederken çok üzüldüm ama...
  2. bana yardım edermisiniz

bana yardım edermisiniz

adminlerim moda güncel bölümüne 2 defa tığ işi elbiseler adlı konu ekledim ama ikiside silindi sebebini öğrenebilirmiyim yasak bi konumu konu tekrarımı anlamadım yanii :S
  3. bana acil yardım!!!

bana acil yardım!!!

bn aycan 16 yaşındayım.bi sorunum var.biriyle çıkıyorum.onu çok seviyorum uzun zaman oldu ilişkimiz hala devam ediyor.geçen gün konuşurken dine geldi konu.bn müslümnım.açık olsamda ibadet ediyorum ama o ateistmiş.bn şok oldum.ailem sevgilimi tanıyolar ama ateist olduğunu bilmiyolar ve öğrenirlerse kötü olur.napıcam ben.onu deli gibi seviyorum ama çok farklıyızz.ondan ayrılmalımıyım sizce?bu...
  4. kızlar bana yardım edin

kızlar bana yardım edin

kızlar beim çok sevdigim trençkotum var renk deiştirmek istiyorum nerde yapıcam bilmiyorum yardım lütfen:hıms:nereler yapıyo yazarsanız sevinirim.....
  5. LÜTFEN bana YARDIM.........

LÜTFEN bana YARDIM.........

MERHABA ben aranıza yeni katıldım.4 senelik evliyim ve bebeğim yok her ay sonu bir hüsran karşılıyor benii.. çok bebek istiyorum Allahım biliyor. bu ay çok ümitliyim adetime 5 gün var ama adet olacağıma dair hiç bir belirtim yok daha önceleri kasılarımda ağrı göğüslermde büyüme ve ağrı bu ay hiç bşey yok sadece göğüs uçlarımda sızlama var bide çok uykum acaba olabilir mi .... test yapmak için...

Sayfayı Paylaş