Bana yardımcı olun lütfeeen :(

petekustaoglu

Yeni Üye
Üye
Bana yardımcı olun lütfeeen :(
Daha önce bir kaç arkadaşla paylaşmıştım ama şimdi hepinizin yardımına yorumlarına ihtiyacım var. Daha öncede yazmıştım Ağustosun 28'inde nişanlımla ilişkiye girdik.Ama ben adetliydim. Adetim 8gün sürdü biz 6.günü ilişkiye girdik.Nişanlım geri çekme yöntemiyle boşaldı.Yani zevk suyu söz konusu
smi%20(11).gif
onun üstüne ben normal tarihimde adet gördüm.Normalde adetim 7gün sürer 3günde lekelenme olurdu bu sefer 5buçuk gün normal 4gün lekelenme oldu.Daha sonra ben yine normal tarihimde adet oldum.. 7gün sürdü yine.Hani üstüne görme durumu varya ondan korktum.Sonra test alıp yaptım test negatif çıktı. Negatif çıktı ama acaba idrarıma su değmişmidir diye bir korku saldı bu sefer niye bilmiyorum :( Karnımın sağ tarafında sertlik hissediyorum hafiften.Bide sol kasığımda arada ağrı.. Psikolojik mi neden bilmiyorum.Lütfen yardım edin bana :(

nişanlın dısarı bosalma olduysa nm gebelık bekleme zaten regl olmussun ondan dolayı hamıle kalmassın merak etme

bencede korkmaa hamile olma olasılığın yok çünkü adet olmuşunn ve içine boşalmammış o yüzden rahat et eğer hala kafanda şüphen varsa kan testi yap rahatla amaa imkansız gibi görünüyor ...

İlgilendiğniz için sağolun kızlar.. Bide karnımda seğirme hissediyordum internetten araştırdım kan pompalanmasıyla alakalaymış.Karnımda sertlik sebebide kilo alınca yağlanma oluyor ya ondan mı acaba. Yumurtlama tarihimide hesapladım o güne denk gelmiyor zaten. Kan testini yapmak istemiyorum.. Psikolojim o kadar bozulduki hani bebek falan varmıdır diye soğan kabuğu kaynatıp içtim.İçinde düşer falan diye bişeyde olmadı bilmiyorum :(

Geri