Bana yol gösterin lütfen

yok canım benim kadın evlenmiş boşanmış o değil o bekar hiç evlenmemiş ama bu saatden sonra beni alakadar edeceğini sanmıyorum kadınla ne tür bi ilişki kurarlar orasıda artık onlara kalmış

Bence sen yanlış anlamamışsın canım resmen seninle ilgilenmiş biraz zamana bırak bencede biraz daha aramassa sen ara konuş onunla tabiyki aranızdaki samimiyetede bağlı araman

meleklerim teşekkür ederim hepinize gecen akşam benim bankadan onunda spor salonundan tanıdığı benim yakın arkadaşım var erkek tabiki daha rahat konuşuyor onunla onun yanına uğramış benimle ilgili sorular sormuş eski ilşkimi neden bitirdiğimi yeni bir ilişkiye hazır olup olmadığımı falan sormuş oda anlatmış çok bunalttığı için demiş merve onu bunaltan sıkan insanla yapamaz demiş sanırım oda bunaltıcı bir tip olduğu için kesti aramaları sormaları hafta sonu ortak arkadaşlarla buluşcaz onunda gelmesi muhtemel bakalım ne olacak

canım zamana bırakmalısın erkekler kızlar gibi olmuyor.. mesela biz hoşlandığımız erkeklere, kocamıza nişanlımıza sevgilimize canımlı cicimli konuşuruz ama onlar için bu çok normal... her kıza rahatlıkla böyle sözler söylerler.. bir daha yine eskisi gibi konuşmazsanız anla ki sen sadece belli bir zaman arkaşı olmuşsun... erkekler çok farklı..

Geri