banada yardım edin nolur acil

komandosunun meleği

Yeni Üye
Üye
banada yardım edin nolur acil
ben foruma resim ekleyemiyorum.yazı boyutunu yazı türünü rengini falan değiştiremiyorum.çünkü hiç birinede basamıyorum mausu üzerine götürdüğüm zaman link ekle grafik ekle diyor ama basılmıyor.smillerede basamıyorum .yani düz yazı yazmaktan başka bişi yapamıyorum.neden basamıyorum onlara.üyeliğimle ilgili bi sorunmu oldu anlamadım.lütfen yardım resim eklemem lazım elemekleri topiğime ...acilen yardımınız lazım sayın moderatörler ...sayın admin

Canım o senin bilgisayarınla olan bir sorun olmalı çünkü siteden kaynaklansa bende de olurdu aynısı.Bilgisayarının ayarları karışmış olabilir.Bi bilgisayarcıya göster istersen iyi olur fazla bir ücret alacaklarını da sanmıyorum.Resim yüklemek zaten sen yapıordun onu da yapamadığına göre bilgisayarından kaynaklanıyor olmalı.Bi de sadmine özel mesaj at istersen burada görmeyebilir konunu.

Sevgiyle kal...

bilgisayarımda sorun olsa diğer sitelerdede aynı şeyi yaşardım ama değilmi?diğer yerlerde böyle bi sorun olmadı resim ekleyebiliyorum diğer saydıklarımı yapabiliyorum.neden olmuyo acaba yaa

Benzer Diğer Konularımız !

Geri