1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bandana Bağlanış Şekilleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bandana nasıl bağlanır bağlanış şekilleri çeşitleri değişik kullanışlar ile ilgili bilgiler burada melekler Saç bantları ve taçlar saçlarımızı süslediğimiz işe yarar aksesuarlardır melekler :) Sıcaklardan bunaldığımızda ,uzun saçlarımız bizi daralttığında bu tarz aksesuarlar imdadımıza yetişir.Bir de bandanalar vardır,hem bayların hem bayanların kullanabileceği.Bu konumuzda sizlere bandana bağlanış şekillerini göstermek istiyoruz :tik:

2. yakup emre bulut

yakup emre bulut Forum Okuru

çok teşekkürler oradaki tüm modelleri yapıyoruma ama biri hariç korsan bir tüelü yapamadım yardımcı olurmusunuz

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Balaklava çok iyi oluyor ya :)

Bandana Bağlanış Şekilleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaş şekilleri!

kaş şekilleri!

kaş şekilleri kaş stilleri stili resimli şekilleri modelleri resimleri Gözlerinizi daha büyük göstermek ve göz çukurunuzu gölgeleyebilmek için aşağıdaki gibi kaşlarınızın kıvrımını daha bariz bir şekilde belirginleştirmeli ve burnunuzun iki yanından kaşlarınızı alarak kaş aralarını açmalısınız. Kavisli ve yay biçiminde kaş kadını seksi, çekici ve alımlı gösterir. Yüzünüze ve...
  2. kitaptan şekiller

kitaptan şekiller

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  3. Arkidişler bandana nasıl bağlanır bana anlatabilir misiniz

Arkidişler bandana nasıl bağlanır bana anlatabilir misiniz

Kızlar ben bandana bağlamak istiyorum kaç türlü şekli var bunun ve nasıl bağlıyoruz ( ben kızım ) Bandana bağlama modelleri ve şekilleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür ediyorum.
  4. Bandana Resmi, Bandana Resimleri

Bandana Resmi, Bandana Resimleri

Bandana Resmi, Bandana Resimleri istiyorum sizden yılın yeni model bandanaları olursa çok daha iyi olur arkadaşlar.
  5. Kaş Şekilleri

Kaş Şekilleri

kaş şekilleri kaş modelleri Hekesin kaş şekli, gürlüğü ve yapısı farklıdır melekler. Kaşlarınızı almayı düşünürken dikkat etmeniz gereken en önemli şey bu işe erken yaşta başlamamaktır. Çünkü kaş küsebilir ve aynı yerden daha sonra çıkmayabilir. Bu işi bir bilene bırakmak ve uygun yaşta yüzünüze giden bir şekilde abartmadan düzene sokmak en iyisidir. Bu yazımızda sizlere kaş şekillerinden ve...

Sayfayı Paylaş