Banyo dekorasyonlarında en yeni banyo dolapları ile özel alanlar

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Banyo dekorasyonlarında en yeni banyo dolapları ile özel alanlar
Banyo dekorasyonlarınızda ihtişamı elden bırakmayacağınız seçimlerde bulunarak banyo görünümlerinize çığır açıcı ayrıntılar kazandırmaya ne dersiniz? Banyolarımız yatak odalarımız kadar özen gösterdiğimiz alan zenginlikleri arasında yer almaktadır. Banyo dekorasyonlarınızda farklı bir dokunuş ile yepyeni görünümler elde etme düşüncenizde banyo dolap modelleri fikirlerinden faydalanma tercihinde bulunmanız akıllıca bir tercih olabilecektir.

22072015231236.jpeg

Canlı bir banyo dekore etme düşüncesi içerisinde olanlar renk tonlarındaki iç açıcılık ile banyo dekorasyonlarında değişime zemin hazırlayıcı roldeki üst resimdeki mor renkli banyo dolabı sizi memnun edebilecek bir banyo dolabı olabilecektir. Banyonuzda estetik kulplarındaki sadelik ve renk tonlarına uyumlu duvar rafı da bulunan bu banyo dolap konsepti bayılacağınız bir değişim yakalamanıza müsaade edebilecektir.

kas.jpgSade görünümlü banyolar içinde ahşap rengin sadeliği ya da açık rengin ferahlatıcı özelliği ile elde edinilebilecek bir banyo dolap modeli olan alt ve üst resimdeki model şahane görünüm elde etmeye yardımcı olabilecektir. Banyo dekorasyonlarınızda iyileştirici form yapısı ile tüm beğeniyi üzerinizde toplayabilecek bir tarz olan banyo dolapları arasında yer alan modüler banyo dolabına hayır diyemeyeceksiniz. Resim galerimden fikir alarak banyo dekor değişiminde bulunmaya var mısınız?

Banyo-Dolabı-Modelleri-2016.png
koctas-2016-banyo-dolap-modelleri.jpg
maxresdefault (1).jpg
 

Ekli dosyalar

  • Banyo-Dolabı-Modelleri-2016.png
    Banyo-Dolabı-Modelleri-2016.png
    861 KB · Görüntüleme: 600
Üst