Etiketler:
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63

banyo dekorasyonu

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

banyo dekorasyon modası çeşitli banyo dekorasyoları Melekler sizlerle değişik banyo dekorasyonlarını paylaşmak istedim fayanslarından dolaplarına ve en küçük ayrıntısına kadar harika bi uyum fazla söze gerek yok buyrun birlikte bakalım

banyo dekorasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banyolar için dekorasyon önerileri

Banyolar için dekorasyon önerileri

Küçük banyolarda mükemmel sonuca ulaşabilmek için yapılması gereken, mevcut alanı doğru detaylarla şekillendirmektir. Küçük banyoların belli dezavantajları vardır: Küvet/duş, lavabo ve tuvaletin ayrı donanımları arasında en azından bazı açıklıkların sağlanması gerekir. Mekanın genişliğine bağlı olarak dolap sayıları kısıtlanabilir. Çok daha geniş alanlı banyolarda rahat ve konuksever bir boyut...
  2. Farklı banyo dekorasyon örnekleri

Farklı banyo dekorasyon örnekleri

2012 Banyo dekorasyonu Banyo dekorasyon örnekleri bu banyo dekorasyon örnekleri bana farklı ve hoş geldi. O yüzden sizinle paylaşmak istedim meleklerim. Dolapsız banyolar zarif duruyor ama banyodaki dolaplarım benim elim ayağım o yüzden bu banyo modelleri pek bana gelmez.
  3. Eski bir banyo dekorasyonu

Eski bir banyo dekorasyonu

Banyo dekorasyon örnekleri Farklı tasarımlar Bu country banyo dekorasyonu eski ile yeninin karması bir banyo dekorasyonu olmuş. Banyo ve lavabo modelleri yeni tip. ama sıva ve dekorasyon eskiyi canlandırıyor. Ben o banyoda yıkanamam sanırım.
  4. Banyolarınız için dekorasyon önerileri

Banyolarınız için dekorasyon önerileri

banyolarınız için dekorasyon fikirleri,en şık bayon tasarımları,banyo dekorasyon fikirleri,banyo dekorasyon önerileri,banyo dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler Günümüz ev dekorasyonunda salon ve mutfaklar kadar banyo tasarımları da ön planda. Klasik küvet, lavabo ve banyo fayanslarının yerini çarpıcı cam küvetler, mozaik döşemeler, boydan cam pencereler aldı. Eğer sizde klasikten moderne...
  5. Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılmalıdır?

Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılmalıdır?

Banyo dekorasyonları evimizin en çok özen göstermemiz gereken oda dekorasyonları arasında kendini göstermektedir. Banyolar hijyen amaçla kullanılan en özel ortamlar arasında yer aldığı için rahat, fonksiyonel, karmaşadan uzak, sade dekorasyon anlayışı ile dekore etmeniz bu odalarda yapacağınız temizlenme işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı olacaktır. Banyonuz küçük...

Sayfayı Paylaş