Banyo dekorunda 2017'den öneriler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Banyo dekorunda 2017'den öneriler
Banyo dekorasyonları ev dekorasyonunda belirli odalarda değişim gerçekleştirmek isteyenlerin tercihleri olabilecek değişimler arasındadır. Sıcak görünümlü ve içinizi ısıtacak bir banyo görünümü 2017 sezonu için içinizden geçen değişimde kolay uygulama gerçekleştirebileceğiniz bir dekor değişimi olabilecek. Banyolarınızda estetik görünümlü alanlar yakalama tercihiniz için 2017 banyo dolabı modellerinden faydalanma düşüncesi içine girebilirsiniz.


bakir-rengi-banyo-dekorasyonu-2017.jpg


Üst resimde yer alan bakır tonlarındaki banyo dolabı modelleri ve banyoya adapte ettirilen sıcak ortam değişiminde öncü olabilecek farklı görünüme yer açıcı davranan banyo aksesuarları ile temizlik saatleriniz özelleşebilecektir. Banyo dekor değişimlerinizde tercihiniz olabilecek bir diğer seçenek olan fayans modelleri, küvet modelleri, lavabo modelleri, tavan aydınlatmaları gibi tasarımlar son derece mükemmel görünüme davetiye çıkarabilecekler arasındadır.

banyo-dekorasyon-önerileri.jpg


İster aydınlatma isterseniz banyo dekor ürünleri arasında bir değişim gerçekleştirmek isteyin dekorasyonunuzu yenilemeden önce resim galerimdeki fikirlere bir göz atın.

Banyo-dekorasyonu-örnekleri-2017.jpg
en-yeni-banyo-seramik-dekorasyon-Modelleri7.jpg
harika-banyo-bathroom-dekorasyon-fikirleri.jpg
 
Üst