Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Banyo İçin Bitkisel Esanslar

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Defne uçucu yağı Okaliptüs yağı
    Ardıç yağı

Limon yağı
    Rezene yağı
    Bergamut yağı

Melissa yağı
    Lavanta yağı
    Gül yağı

Adaçayı yağı
    Biberiye yağı

Banyo suyuna beş damla karıştırılır. Bu su ile masaj yapıp yıkanır.

Banyo İçin Bitkisel Esanslar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banyonuz İçin

Banyonuz İçin

Aydınlık ve ferah bir banyo için dikkat edilmesi gereken ilk şey aydınlatma unsurlarının ve aynaların doğru kullanımıdır. Banyolarda genellikle ışığı son derece cansız ve soluk olan florosanlar kullanılır. Bu nedenle öncelikle aydınlatma sistemini değiştirmek gerekebilir. Tavandan spotla aydınlatma ve birden çok ışık kaynağının kullanılması, ışığın mekana daha sağlıklı bir biçimde...
  2. iç ferahlatıcı banyolar

iç ferahlatıcı banyolar

kimine göre önemsizdr banyo dekorasyonu ama bana sorarsanız en baslarda yer alır önemi bir yerin sekli ne kadar güzel ve zevkime uygunsa okadar rahat ederim sahsen :) bana kalırsa her yer güzel olmalı yani modern ürünler ön planda günümüzde..çok da hoş ve ferah duruyorlar degil mi sizi bilmem ama ben bayılıyorum beraber bakalım ozaman........
  3. Banyonuz için öneriler

Banyonuz için öneriler

Banyolarımızın şıklığı için bu önerilere bi göz atın meleklerim... Şık vitrifiye takımları tasarım dolaplar ve farklı aksesuarlarla banyonuza stil katabilirsiniz. Ama doğru adresleri bilmeniz gerek. Dilediğiniz stili yaratabilmeniz için size uygun bütçeli dört farklı seçenek... Renklendirin Banyonuzda biraz hareket için seramik yer karolarını kendinden desenli ya da dokulu modellerden...
  4. Bitkisel buhar banyosu

Bitkisel buhar banyosu

Bir buhar banyosu ile tedaviye ne dersiniz?:) Buhar banyoları özellikle solunum yolu ile ilaç verilmesi du­rumları için uygundur, ama dış uygulamalar için de uygun olabi­lirler. Bir solunum buhar banyosu için bir sandalye, buhar çıkaran bir şifalı bitki haşlaması veya kaynatması içeren bir kap, kabı üzerine koyacağınız bir şey ve sizi ve bütün araçları tamamen örtmeye yetecek yeterli...
  5. Bitkisel Buhar Banyolarıyla Cildinizi Gençleştirin

Bitkisel Buhar Banyolarıyla Cildinizi Gençleştirin

Bu konu; Bitkisel Buhar Banyolarıyla Cildinizi Gençleştirin hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yıllara yenik düşen cildimiz için buhar banyoları çok faydalı olmaktadır. Bitkisel bakımın önemini ve yararlarını düşünürsek bitkilerle yapılacak buhar banyolarının ne derece yararlı olabileceğini de tahmin edebiliriz. Bu sayfamızda sizlere çeşitli ciltler için bitkisel banyo...

Sayfayı Paylaş