Banyoda asma tavan

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Banyoda asma tavan
Banyo dekoru her daim aydınlatıcı fonksiyonu ile en iyilerden biri olmayı başarmaktadır. Banyonuzda özellikle tavan dekorunuzda değişime yer açıcı olmak istiyorsanız tavan modelinde asma tavan uygulamasına karşı koymamalısınız. Özgün görünümüyle banyo dekorunun öncülerinden biri olan asma tavan uygulaması sizlerin memnun kalabileceğiniz banyo dekorunu gerçekleştirmede başarılıdır. Kurulumu kolay, görünümü estetik, dayanıklı oluşu ve ısı- ses yalıtımında gerçekleştirdiği profesyonelliği ile asma tavan uygulaması banyo dekorunda harika görünümlere yer açabilmektedir. Banyo gibi hijyenik bir ortamda mantar ya da bakteri geliştirme gibi bir duruma sebep olur diye düşünüyorsanız bu tarz bir uygulamayla bunu olmadığına şahitlik edebileceksiniz. Kimileri oda yüksekliğinde azaltıcı role bürünmeye sebep olduğu için banyo gibi bir ortam için asma tavan uygulamasını istemez. Ama her ne kadar istemeseniz de bu uygulamayla görünümde şıklık yakalayabileceğiniz hususundan emin olabilirsiniz.

2.jpg


Estetik açıdan beğenebileceğiniz kullanışlı banyo modeli uygulaması olarak tercihiniz olabilecek banyo asma tavan uygulaması son derece tarz seçimlerinizden olabilecektir. Su akışı ve buharlaşma etkisiyle herhangi bir sızıntıya yer vermeyen bir uygulama olan banyo asma tavan uygulamalarında olumsuzluklarla karşı karşıya kalmayacaksınız. Modern görünümlü bir uygulama gerçekleştirme niyetindeyseniz banyoda asma tavan sizler için son derece doğru bir tercih olabilecektir. Seramik ve fayanslarla uyum sağlayabilecek bir asma tavan ile banyonuzda bambaşka görünümlere yer açabileceksiniz. Sade ve demode görünebilen basit dekor uygulaması gibi olabilecek banyo asma tavan modellerinden tutunda son derece şık görünümlere yer açabilen modellere kadar farklı örneklere resim galerimde ulaşabilirsiniz. Sizlerin de memnun kalabileceğiniz pek çok örnek ile beğenilere açık olmaya gayret ettim. Farklı tasarımlarla siz de banyo dekorunda başkalığa yer açmak istemez misiniz?

3.jpg


Ses geçirmeyen, 3D görünümlü ya da farklı estetik tasarım zenginlikleriyle dolu önerileri bir araya toplayan el emeğini başarılı bir şekilde sergileyebilen görünümlere hazır mısınız?
Bemmel-Residence-12.jpg
i1AEJ3BBW.jpg
taskent 4+1 banyo.jpg
 

liya

Üye
Üye
banyonun dekorasyonu her zaman benim için ayrı bir önem taşır mis gibi düzenli ve estetik görünümlü banyoda duş keyfine diyecek olmaz her zaman düzenli ve temiz tutulması gerekiyor sonuçta eve gelen misafirlerinizin de kullanabileceği banyolarda avangard tarzı hilton lavabolar çok hoşuma gidiyor şimdilerde eskitme tarzı mermerlerde banyolarda çok moda oldu oldukça ağır duruyor
 
Üst