Banyoda lavabo tasarımlarıyla doğal görünümler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Banyoda lavabo tasarımlarıyla doğal görünümler
Beton lavabolar doğal tasarımlarla dekor anlayışını tamamlamak isteyenler için tercih edilebilecek seçenekler zinciri arasındadır. Doğal görünümü ile ortamda dekoratif, şık ve zarif görünüme yer açıcı davranan beton lavabolar banyo dekorunu güzelleştiren uygulamalar zinciri arasındadır. Beton uygulamalarının doğal görünümü bozmadan işlevsel ve farklı tasarım görünümler kazandırmaya zemin hazırlayan lavabo tasarımcıları beğeniyi hak ettirecek değişimler gerçekleştirebilmektedir. Görünüm itibari ile çanak, kare ya da dikdörtgen formlardaki yapısıyla beğeniyi kazanmış olan beton lavabo tasarımları resim galerimdeki çeşitliliğiyle sizleri büyüleyebilmektedir. Geometrik şekilleri ve farklı renk tonlarıyla banyoda görsel şölen kazandırıcı lavabo modellerini banyosuna adapte eden biri olmak istiyorsanız örnek galerimden faydalanabilme tercihinde bulunabilirsiniz.

1.jpg

Zamanında beton görünümü kapatmak için değişim rüzgarlarıyla karşımıza çıkarılan dekor akımlarının aksine beton görünümü vurgulayan bu lavabo modelleri şıklığa davetiye çıkarabilmektedir. Gider bölümlerindeki eğim ya da ovalimsi yapıyı da göz önüne alırsanız farklılıklar zincirinin bütünü olabilecek bu görünümdeki lavaboları siz de banyonuzda görmeyi arzulayabileceksiniz. Güzel ve rahat bir banyo dekoru için teknolojik özellikli sistemlerin yer aldığı yenilikçi tasarımların bulunduğu banyo dekorunu beton lavabo tasarımlarıyla bütünleştirmeyi düşünebilirsiniz. Dekoratiflik, modernlik, endüstriyel tarzın banyoya adaptasyonu gibi seçenekleri bütünlerken beton lavaboda da çığır açabilirsiniz.
2.jpg


Beton lavabo uygulamasını yaptırırken ahşap, metal ya da lüks aksesuarlarla bütünlük arz edebilecek seçenekleri banyonuzda görebilmek için dekor tarzınızı banyoda bir daha gözden geçirmelisiniz. Lavabolarınız sade bir tarz olacaksa diğer aksesuar ve görünümlerde modern uygulamalara yer açma seçiminde bulunmayı deneyebilirsiniz. Sıra dışı bir şıklık için beton lavaboda model, görünüm, genişlik, derinlik gibi ayrıntıları size verebilecek olan tarzları yakından incelemeye başlayabilirsiniz. Ege Seramik, Kale Seramik ya da Vitra gibi mağazalar zincirinde bu tarz modernliklerle karşılaşabilirsiniz. Size en yakın mağaza ziyaretinde bulunarak bu arz model incelemelerini ve renk, model açısından çeşitliliği hissettirecek örnekleri mağazalarda bulabilirsiniz. Resim galerim öncünüz, mağazalar ikinci adresiniz, web sitelerde sizin kurtarıcınız olsun. Keyifli dekor değişimleri diliyorum herkese. Bir daha ki yazımda yeniden buluşabilmek dileklerimle…..
3.jpg
4.jpg
5.jpg
 
Geri
Üst