Banyolarda klasik dekor mu modern anlayış mı?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Banyolarda klasik dekor mu modern anlayış mı?
Dekorasyonlarda banyo alanlarında rahatlık ön plandadır. Ama her ne kadar rahat alan arasak da biraz modern görüşe sahip isek banyoda bile ayrıntılar daha çok önem kazanmaya başlar. Bu nedenle banyo dekorunda klasik mi yoksa modern görünüm mü sorunuza yanıt ancak kendimizde cevap bulur. Bu nedenle banyo alanlarımızda yakalayacağımız zenginlik için sizlere resim galerimdeki örnekler ile yardımcı olmaya çalışacağım. Şimdiden keyifli seçimler en özel banyo dekorları yakalama temennileri ile mutlu dekorlar diliyorum.

Klasik-banyo-dekorasyonu.jpg


Modern bir banyo dekorundan örnek ile karşınızdayım üst resimde. İç mekan ve dış mekan için tercihiniz olabilecek led aydınlatma önerisini banyonuzda denemeye ne dersiniz? Banyo dekorlarınızda son derece özel ortamlar sunan led aydınlatmalı üstteki model modernlik arayanlar için harika bir örnek. Ayrıca banyonun genelini aydınlatan modeli ile de şık banyo dekorları için ihtiyaca cevap vermişe benziyor. Siz de banyonuzda böyle modern görünümler oluşturmak istiyorsanız ekonomik sorunuzu yoksa bu uygulamayı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Klasik-Banyo-Dolap-Modelleri-15.jpg


Üstte verdiğim örnek ile de klasik banyo dekorundan kesite yer vermiş bulunmaktayım. Banyo alanlarında işçiliği ve görünümü ile eski dönemden kalan banyo dolabı ve ayna tasarımları kullanımı ile klasik banyo görünümlerine yer açabilirsiniz. Gümüş varaklı, altın yaldızlı ya da eskitme görünümlü banyo dolapları ile aradığınız klasik tarzı tam manası ile banyolarınızda hissettirebileceksiniz.

koctas-banyo-modelleri-6.jpg


Koçtaş banyo aksesuarı bakımından çözüm bulabileceğiniz alanlar arasında yer almaktadır. Banyolarınızda son derece muhteşem zenginliklere yer açabilmek için ahşap ve modern çizgi birleşmesini sunan banyo dolaplarından almayı deneyebilirsiniz. Ahşabın ham hali yanı sıra farklı renk kombinleri ile banyolarınızda yer alabilecek olan bu dolaplar zengin depolama alanları da sunabilmektedir. Üstteki resimde klasik bir banyo isteyenler için çare olabilecek seçenekler listesinde yer almaktadır.

klasik-victoria-tarzi-banyo-dekorasyonu.jpg


Üstteki model de ise klasik Victoria stili yansıtılmaktadır. Gösteriş ve estetik dokunuşların modern banyo dekoru ile harmanlandığı bu banyo örneği de sizlerin beğenebileceğiniz en özel dekorasyon çeşitleri arasında yer almaktadır. Birçok banyoda stil olarak yer alan bu uygulama son derece beğenilen ve sizlerin karşı koyamayacağınız görünümlerdendir. Seçim için önce iç sesinizi dinlemeye var mısınız?
 
Üst