Banyolarınızda en yeni görünümler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Banyolarınızda en yeni görünümler
Her sezon banyo dekorasyonu değiştirilebilir ufak ayrıntıları ile bambaşka görünümlere kavuşturulabilir. 2017 senesinde banyo dekor değişimi gerçekleştireceklerdenseniz banyo dolabı, en yeni banyo küvet modelleri, banyo tavan aydınlatma modelleri, farklı tarz banyo lavaboları, banyo kalebodurunda 2017 trendleri, renkli banyo halıları, en ışıltılı banyo aynaları, banyo setlerinde modern görünümler gibi ayrıntılar sizlere banyo dekor değişikliğinizde yol gösterici olabilecektir.

banyo-dekorasyon-fikirleri.jpg


2017 senesi içinde banyolarınızda şıklığa yer açmak isteyenlerdenseniz beyaz banyo dolabı fikirleri en önemli yardımcılarınız olabilecektir. Üst resim bunun için size yol gösterici bir seçenek olarak yardımlarını esirgememektedir.

banyo-dekorasyonu-nasil-olmal.jpg

Hamam tarzı bir banyo dekoru görünümü için yeni sezonda üstteki tarz bir modelden faydalanabilirsiniz. Banyonuzda romantik ortam sağlayan mumlar, güzel bir küvet, eskiye özlemi canlı tutan taş yapı ve dekoratif mum seçenekleri banyo dekorunuzda estetik görünüm yakalamanızda etkili bir çözüm olabilecektir.

vitra-banyo-modelleri-ve-ürünleri.jpg


Vitra her sene göz alıcı tasarımları ile banyolarınızda en etkili dekor değişimine yer açabilmektedir. Banyolarınızda yepyeni hayatlar bulmak için üst resimdeki gibi bir uygulamayı evinizde tercih edebilirsiniz.

yesil-banyo-dolabi.jpg
 
Geri
Üst