Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Banyoyu Kim Buldu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Banyoyu Kim Buldu? Arkadaşlar hiç düşündünüz mü duş alıp rahatladığımız ak pak olduğumuz Banyoyu Kim Buldu diye:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Banyoyu Kim Buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mıknatısı kim buldu nasıl buldu?

mıknatısı kim buldu nasıl buldu?

selam arkadaşalr mıknatısı kim buldu nasıl buldu? bu konuda bilgi istiyorum
  2. Banyoyu İlk Kim Buldu

Banyoyu İlk Kim Buldu

Banyoyu Kim Buldu Banyoyu İlk Kim Buldu Hiç düşündünüz mü, günün tüm stresini attığınız ve vücut temizliğiniz için yıkanmak için girdiğiniz banyonuzu ilk kim keşfetti diye? Evet Sevgili Melek'ler, bu yazımızda banyonun icadını konu alıyoruz. Romalılar döneminde banyo yapmak, bir uygarlık belirtisi sayılıyordu ye bu nedenle hemen her evde bir banyo vardı. M.S. 5. yy’da Roma...
  3. Çaydanlığı Kim Buldu

Çaydanlığı Kim Buldu

Çaydanlığı Kim Buldu kızlar çaydanlığın icadı hakkında bilgi verirseniz çok iyi olur benim için
  4. Tavlayı Kim Buldu

Tavlayı Kim Buldu

Tavlayı Kim Buldu arkadaşlar tavlanın icadını yazar mısınız bana merak ettimde
  5. Saati Kim Nasıl Bulmuş

Saati Kim Nasıl Bulmuş

saati kim icat etti saati kim bulmuş saati kim nasıl bulmuş Saati kim nasil bulmus bakalim ögrenelim meli$ler :) Ilk insanlarin günes saatinden yaralandigini biliyoruz. Ama geceleri ve bulutlu havalarda günes saati bir ise yaramiyordu. Sonra su saatleri bulundu. Bir günde yani 24 saatte yavas yavas bosalan bir su kovanindan ibaretti (4500 - 5000 yil önce Cin ,Misir ve Mezopotamya da...

Sayfayı Paylaş