Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bare Up Kullananlardan yorum istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bare up kullanan arkadaşlarımız varmı, varsa bana yorumlarını söyleyebilir mi lütfen. Hiç sipariş verdiniz mi kaç parçadan oluşuyor, ve kullanımı rahat mı bu ürünü sipariş vereceğim ama yinede araştırmak istedim. Eğer bana bilgilerinizi aktarırsanız memnun olurum. tam olarak işe yarayıp yaramadığı hususuda önemli tabiki. boşu boşuna para ödeyip hüsrana da uğramak istemiyorum açıkçası. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

2. melike_00

melike_00 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bare Up
    BARE UP Avantajları

Avantaj 1 – sütyen kullanmaya gerek kalmaz

Avantaj 2 – sütyen kullanımına baglı sıkıntılar yaşanmaz, terletmez

Avantaj 3 – sütyen gibi askı ve sırt bölümlerinde klips izi oluşturmaz

Avantaj 4 – sütyen ve sütyen askısının elbiselerden taşması durumu yaşanmaz

Avantaj 5 – gögüslerinizi dilediginiz gibi şekillendirebilirsiniz.

Avantaj 6 – Özel dizaynı ve yapısı sayesinde su geçirmez.

Ama kullanmadım söyleyim sadece özelliklerini yazdım size

3. papryrus

papryrus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bare Up
    Haa bare up ben kullandım yahu doğumdan sonra sarkan biciklerime baya iyi gelmişti gençlik günlerim mi demiştim :D:D Bana iyi geldi söyleyim size ? Artı öyle yapıştırırken vs hiç ağrımıyor

4. manga

manga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bare Up

Yahu tam bilgi vermekte lazım diye düşünüyorum. Bu koca memikler için pek iyi değil. Küçük olanlar için ise iyi. Özellikle yazın kullanacaksanız çok kaşıntı yapıyor. Ben standartın biraz üstünde olduğumdan dolayı bana iyi gelmedi. Artık yazacaklarım bu kadar alırsınız yada almazsınız orasını bilemiyorum.

5. gönül_celen

gönül_celen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bare Up
    Yahu melişler bende yazim bari bu konuya bence hiç alınmasın tene bile yapışmıyor yok efendim neymiş göğüsleri dikleştiriyormuş vs bide 54 tl para verdim ya paralarda gitti telefon açıyon bir kişi bile çıkmıyor. Bence alayı palavra bunların siz iyisimi kaderinize küsün :)

Bare Up Kullananlardan yorum istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bare lifts yorum kullanan var mı

Bare lifts yorum kullanan var mı

bare lifts bare lifts yorum Bu bare lifts diye bir ürün var arkadaşlarım tam olarak ne işe yarar ve gerçekten işe yarıyor mu
  2. Vedette Korse Kullananlara Sormak İstiyorum

Vedette Korse Kullananlara Sormak İstiyorum

Arkadaşlar sezaryenle doğum yapalı 2 yıl oldu ama hala kilo veremedim özellikle bel bölgem hala kalın zayıflayamıyorum. Nette bakınırken vedette korse gördüm ama ne derece zayıflatır bilemedim. Kullanan ve etkisini gören varsa bana yazabilirmi? Korse ile ne derece incelir ya da incelir mi zayıflatır mı çok rahatsız oluyorum dışarı çıkarken artık.
  3. Biotherm kullananlara sormak istiyorum

Biotherm kullananlara sormak istiyorum

Çevremden hep duyuyorum da bu biotherm ürünlerini kullananlar varsa yardımcı olabilirler mi? Almayı düşünüyorum ama pahalı biraz almakta tereddüt ettim. Kullanıp memnun kalan varsa bende alıp denemek istiyorum. Acaba bir de netten mi alsam daha uygun oluyor bu tür kozmetik ürünleri yoksa daha güvenilir bir yerden mi alsam?
  4. Lens Kullananlardan Yorum İstiyorum

Lens Kullananlardan Yorum İstiyorum

Arkadaşlar bir süredir gözlerim çok net göremiyordum uzağı doktora gittim sol 0.75 miyop sağda ise 0.50 miyop varmış doktora gözlük kullanamam dedim o da lens tavsiye etti oasys lens aldım ama gözlerim çok sulanıyo batma gibi şeyler oluyor acaba ben mi yanlış kullanıyorum o kadar da para verdik. Acaba hangi lens daha iyidir kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
  5. wei-b forsch travel bebek arabası kullananlar yorum

wei-b forsch travel bebek arabası kullananlar yorum

kızlar bunu nette gördüm yenidoğan bebeğim için alacağım ama nasıl kullanımı filan rahat mı tasarımı çok hoşuma gitti bir kere alıcam uzun süre kullanıcam iyi bir şey olsun istedim bu markayı kullananlar varsa önerir misiniz memnun musunuz acaba merak ettim? Yorumlara göre sipariş vermeyi düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş