Bare Up Kullananlardan yorum istiyorum

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Bare Up Kullananlardan yorum istiyorum
Bare up kullanan arkadaşlarımız varmı, varsa bana yorumlarını söyleyebilir mi lütfen. Hiç sipariş verdiniz mi kaç parçadan oluşuyor, ve kullanımı rahat mı bu ürünü sipariş vereceğim ama yinede araştırmak istedim. Eğer bana bilgilerinizi aktarırsanız memnun olurum. tam olarak işe yarayıp yaramadığı hususuda önemli tabiki. boşu boşuna para ödeyip hüsrana da uğramak istemiyorum açıkçası. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Bare Up

BARE UP Avantajları

Avantaj 1 – sütyen kullanmaya gerek kalmaz

Avantaj 2 – sütyen kullanımına baglı sıkıntılar yaşanmaz, terletmez

Avantaj 3 – sütyen gibi askı ve sırt bölümlerinde klips izi oluşturmaz

Avantaj 4 – sütyen ve sütyen askısının elbiselerden taşması durumu yaşanmaz

Avantaj 5 – gögüslerinizi dilediginiz gibi şekillendirebilirsiniz.

Avantaj 6 – Özel dizaynı ve yapısı sayesinde su geçirmez.

Ama kullanmadım söyleyim sadece özelliklerini yazdım size

Bare Up

Haa bare up ben kullandım yahu doğumdan sonra sarkan biciklerime baya iyi gelmişti gençlik günlerim mi demiştim :D:D Bana iyi geldi söyleyim size ? Artı öyle yapıştırırken vs hiç ağrımıyor

Bare Up

Yahu tam bilgi vermekte lazım diye düşünüyorum. Bu koca memikler için pek iyi değil. Küçük olanlar için ise iyi. Özellikle yazın kullanacaksanız çok kaşıntı yapıyor. Ben standartın biraz üstünde olduğumdan dolayı bana iyi gelmedi. Artık yazacaklarım bu kadar alırsınız yada almazsınız orasını bilemiyorum.

Bare Up

Yahu melişler bende yazim bari bu konuya bence hiç alınmasın tene bile yapışmıyor yok efendim neymiş göğüsleri dikleştiriyormuş vs bide 54 tl para verdim ya paralarda gitti telefon açıyon bir kişi bile çıkmıyor. Bence alayı palavra bunların siz iyisimi kaderinize küsün :)

Geri