1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Konu, 'Başak Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  başak burcu Sevgili başak burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik:

  < Konu Resmi..>


  Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi ev ve aile ile ilişkilendirilen dördüncü evden etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten alacağınız etkilerle bu konular sizin için daha önemli hale gelecek.

  Aralık ayının ilk haftasında dördüncü evinizdeki yoğunluk yüzünden aile ile olan ilişkilerinizde gergin etkiler söz konusu olabilir. Bu günlerde zihinsel faaliyetlerinizin çok hızlı çalışması yüzünden çok fazla konuyla ilgilenebilir sonuçta kafa karışıklığı yaşabilirsiniz. Bu yüzden iletişim becerilerinizin zayıf olması haberleşmelerde sorunlara neden olabilir. Yanlış anlayabilir veya yanlış anlaşılabilirsiniz. Özellikle aile bireyleriyle olan ilişkilerinizde sözlerinize dikkat etmelisiniz. Gereksiz tartışmalara girip birbirinizi üzmeyin. Aynı zamanda para yüzünden de aile içinde yaşayacağınız olaylardan etkilenebilirsiniz. Biraz daha hoş görülü olmaya çalışmalısınız. Aslında duyacağınız haberler ve kuracağınız ilişkiler özellikle ayın ilk haftasında etkileyici olacak.

  5 Aralıktan itibaren Oğlak burcuna geçen Merkür sizi olumlu etkilemeye başlayacak. Özellikle aşk hayatınızı ve mutluluğunuzu ilgilendiren konularda sizi mutlu edecek haberler alabilir, konuşmalarınızla ve fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. 21 Aralıkta Oğlak burcuna geçen Güneş ve 25 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Venüs gezegeni de sizi olumlu etkilemeye devam edecek. Böylece beşinci evinizde toplanan gezegenler aşk ve mutluluk arzularınızın artmasına neden olacak. Zaten bir süredir içinizden yükselen değişim arzusu aşk hayatınızı ve mutluluk anlayışınızı sorgulamanıza ve bu konuda değişiklikler yapma isteğinizin artmasına neden oluyordu. İşte tam da su sıralar yepyeni ve çok etkileyici bir aşkın içinde kendinizi bulabilirsiniz.
  Tabii mutluluğunuzu arttıracak olan bu durum çocuklarınız veya devam eden ilişkinizle de ilgili olabilir. Onlarla mutluluğunuzun artmasını sağlayacak duygu paylaşımları yaşayabilirsiniz. Sonuç olarak Aralık ayının son haftası hayattan daha fazla keyif alacağınız, yaşam enerjinizin artacağı hoş bir zaman eğlenceli zaman geçirebileceğiniz bir dönem olacak.

  2 Aralıktaki Dolunay, İkizler burcunda meydana geliyor. Ve bir süre önce kariyer hedeflerinizle ilgili başlamış olduğunuz işlerin tamamlanmak üzere olduğunu işaret ediyor. İşinizi ve kariyerinizi geliştirmek için başlatmış olduğunuz çalışmalarınızdan artık sonuç almaya başlayabilirsiniz..

  Uranüs gezegeni ise ay boyunca özellikle 10–20 Eylül arasında doğan Başak burçlarını sert etkileyecek. Bu etki 2, 8,14 ve 22 Aralık günleri biraz daha fazla hissedilebilir. Uranüs’ten alacağınız sert açı ile ilişkilerinizi ve ortaklıklarınızı ilgilendiren konularda biraz daha başına buyruk ve isyankar davranabilirsiniz. Fakat yapmak isteyeceğiniz değişiklikler sizi zorlayacaktır. Ani kararlardan sakının. 16 Aralık’ta Yay burcunda oluşacak olan Yeni ay Venüs’le birlikte ev ve aile konularınızı etkileyecek. Bu konuda yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz.

  31 Aralık akşam saatlerinde ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma sosyal hayatınızı işaret eden on birinci evinizde meydana gelecek. Ay tutulmalarının etkisi altı aylık bir zaman dilimine yayılabilir. Önümüzdeki altı ay içinde, daha sosyal olmak isteyebilirsiniz. Veya sosyal hayatınızda önemli değişiklikler yaşayabilirsiniz.


  alıntı

   
Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili koç burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :ehi: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten aldığınız olumlu etkiler sayesinde pek çok konuda, şanslı...
 2. Terazi Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Terazi Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili terazi burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş 21 Aralığa kadar bu burçta kalacak ve sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür gezegeni ve 1 Aralık’ tan itibaren Yay’da hareket eden Venüs’ ten aldığınız olumlu etkiler...
 3. Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  akrep burcu aralık 2009 akrep burcu 2009 aralık yorumu Sevgili akrep burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi maddi kaynaklarınız konusunda etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta...
 4. Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  yay 2009 aralık yay burcu aralık 2009 Sevgili yay burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Sevgili Yaylar bu ayın en şanslı burcu sizsiniz. Aralık ayı boyunca Yay burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca Mars’tan alacağınız destek ile daha cesur ve girişken olacaksınız. Aralık ayının ilk günlerinde...
 5. Başak burcu 2010 aralık yorumu

  Başak burcu 2010 aralık yorumu

  başak burcu 2010 aralık 2010 aralık ayı başak burcu ayı burç yorumları bu ay sizleri neler bekliyor? Eğlence, arkadaşlar ve kısa seyahatler üzerindeki büyük vurguyla beraber yakın bir şehirde yaşayan en iyi okul arkadaşınızı görmek için plan yapın. Hatta daha da iyisi, kafanızdan tam olarak söküp atamadığınız eski bir aşkınızla akşam yemeğine çıkın. Bu sene çok büyük ilerlemeler...

Sayfayı Paylaş