1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Başak Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu...Başak Burcu Meleklerimize....

  Konu, 'Başak Burcu' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Başak Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu Başak Burcu Haziran Ayı Burç Yorumu


  Başak Burcu Meleklerimiz sizi haziran ayında neler bekliyor merak ediyorsanız buyrun..Aşk para sağlık durumunuz ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşıyorum....


  [​IMG]


  Haritanızın tepesinde geçen ay başlayan yıldız yığılması ve hareketi bu ay daha da yoğunlaşarak devam ediyor.


  11 Haziranda şans yıldızı Jüpiter tepenizde bulunan yani kariyer evinde bulunan İkizlere giriş yapıyor. 4 Haziranda İkizlerin zıt burcu, sizin da yuva evinizde Yayda Ay Tutulması, 5/6 Haziranda İkizlerde Venüs Tutulması var. Anlayacağınız ya siz iş değişikliği yapıyorsunuz, ya da işin en tepesinde bazı kişiler değişiyor.


  Haziranın ilk haftasında bir işe, resmi bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. beklediğiniz bir şeyin gerçekleşmesi ancak çalkantıların ardından olacak gibi. Kiminiz de yeni gireceğiniz iş yerinde bazı sürpriz değişikliklerle karşılaşacaksınız, anlaşılan hareketli, tantanalı bir yere gireceksiniz.


  Yaşadığınız mekanla ilgili bir isteğiniz var kafanızda. Bunu tam yapmak üzere iken, ertelemek durumunda kalabilirsiniz. Hem vaktiniz olmayacak, bir koşturmanın içine gireceksiniz, hem maddi olarak henüz zamanı olmasa gerek.


  Ayın 3.haftası gibi, bir banka ile veya resmi/resmi olmayan önemli bir kurumla ilgili meselesi olanlar için biraz can sıkan gelişmeler olabilir. Bu sizi ay sonuna kadar uğraştırabilir.


  Ayın ilk 10 günü ve 3.haftası dikkatsizlik, irili-ufaklı kazalara karşı dikkatli olun derim. Dikkatiniz çok dağınık gibi, en iyisi biraz sizi rahatlatacak şeylere yönelmek, kafanızı tek bir şeyle meşgul etmektir.


  Bu ay maddi olarak sizi sıkan durumlar olabilir. ancak dediğim gibi, yeni iş gibi görünen gelişmeler sizi mutlu edecek gibi. ayrıca 11 Hazirana kadar dost burç Boğada olan Jüpiter sizi maddi olarak koruyan, kollayan bir konumda, bu da sizin ya uzaktan desteklendiğinizi gösteriyor, ya da beklediğiniz para haberinin gelmesi ile ilgili olumlu bir etkiye sahip. Yani maddi sıkıntıları aşacak birkaç yerden güzel destekleriniz de var.


  Kimi Başaklara yeni iş gibi gördüğüm şey, oldukça heyecan artırıcı bir düzeyde olsa gerek, hem sizi daha görünür yapacak, hem hak ettiğiniz itibarınızı da yükseltecek bir ortama gireceksiniz. Ancak girer girmez de bir takım çalkantıların içinde bulacaksınız kendinizi. Bu sizi afallatmamalı, ne istediğinizi bilirseniz, etkilenmeden atlatırsınız.


  Aşka bakarsak, bu ay dikkatinizin aşta olmadığını görüyorum. tabii bireysel haritası uygun olanlarda, aileler arası tanışmaya işaret eden yıldızlar var, yani aşk konusu daha çok ailenin de katıldığı bir ortamda dile geliyor.

  Diğer aşk, ilişki meselesi sanki iş yerinde gelişen durumlar söz konusu, sizi işte beğenen birinin sizinle ilgilenmesi söz konusu olabilir. Kimi Başaklar ise, sevgili veya eşle birlikte bir işin peşinde, ya da aynı takımda, ekipte gibi. yani birlikte başka, ciddi konularla meşgulsunuz anlaşılan. Aşkın ciddi boyutta konuşulduğu bir ortam ya da sevgili/eşle birlikte bazı işlerle meşgulsunuz.


  İş vesilesiyle, toplantılar, yarışmalar vs vesilesiyle tanışanlar olabilir yeni kişi ile. Ancak bazı sorunlar sizi bundan vazgeçirebilir.
   
Başak Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu...Başak Burcu Meleklerimize.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Başak burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Başak burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  başak burcu haziran ayı haziran ayı başak burcu yorumu Aşk ve İlişkiler Aşk evinizin yöneticisi olan Satürn gezegeninin burcunuzdaki seyri 2007 Eylül ayından bu yana etkili olmaya devam ediyor. Tam anlamıyla rahatlamak için tabi ki Temmuz 2010 yılını beklememiz gerekiyor. Fakat Satürn gezegeninin asıl önemli dersleri ve zorlu zamanları geri hareket süreçleridir. Bu tarihe kadar iki geri...
 2. Başak Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  Başak Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  başak burcu başak burcu haziran 2011 Aylık burcunu takip eden kaçırmayan Başak Burcu melekleri için 2010 Haziran aylık burç yorumları :tik: Birbirinizin farklı görüşlerine, farklı yaşam şekline, inancına, gizliliklerine baktığınızda sizin fikirleriniz, hayata bakış açınızla ne kadar örtüşmektedir. Bu beraberlikte yanılgılar yaşamak, hayal kırıklığı duymak mümkün olabilir. O nedenle...
 3. Başak Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Başak Meleklerimize..

  Başak Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Başak Meleklerimize..

  Başak Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Başak Burcu Aylık Burç Yorumu Başak Burcu Meleklerimiz bakalım sizleri bu ay neler bekliyormuş.....Ayakları yere sımsıkı basan akıllı davranan başaklar bakalım temmuz ayında sizleri neler bekliyor.... Bu etkiyi belki içsel olarak hissediyorsunuz. Belki halihazırda yeni bir kariyer, kendi işiniz veya kişisel prestijinizi ilgilendiren önemli...
 4. Başak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Başak Meleklerimize...

  Başak Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Başak Meleklerimize...

  Başak Burcu 2012 Eylül Burç Yorumu Başak Burcu Aylık Burç Yorumu Başak Burcu Meleklerimiz bakalım sizleri bu ay neler bekliyormuş.....Ayakları yere sımsıkı basan akıllı davranan başaklar bakalım eylül ayında sizleri neler bekliyor.... Bu ay yorumlara geçmeden önce tüm Başak burcu okuyucularımın bu güzel yaşını kutluyorum ve sevincinizin, mutluluğunuzun daha da artmasını diliyorum!...
 5. 2014 Yılı Haziran Ayı Başak Burcu Yorumu

  2014 Yılı Haziran Ayı Başak Burcu Yorumu

  haziran ayı başak burcu, aylık burç yorumları, 2014 haziran başak burcu Sevgili başak burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için haziran ayı başak burcu aylık yorumlarını aşağıdaki makaleden inceleyebilirsiniz... Bu ay yöneticiniz Merkür'ün, İkizler ve Yengeç burçlarında olmak üzere iki ayrı geri hareketi söz konusudur. Yöneticiniz olması vasfıyla iletişim konularında özen...

Sayfayı Paylaş