Başak Burcu Erkeğini Etkileme Yolları

Başak Burcu Erkeğini Etkileme Yolları
balık burcu erkeğini etkilemenin yolları başak erkeğini aşık etmenin yolları başak burcu elde etmenin aşık etkilemenin
Başak burcu erkeğinden hoşlanıyorsanız onunda size aşık olması için yapmanız gerekenleri birde burdan okuyun melekler :tik:

Başak burcu erkekleri oldukça dürüst ve sadık olmalarıyla tanınırlar.gerçekten de kalplerinin temizliği yüzlerine yansır. Her ne olursa olsun bu adamın size ihanet etmeyeceğinden emin olabilirsiniz.başak burcu erkekleri genellikle her değerli varlık gibi kendilerini ağırdan satar ve onları ayarlamak oldukça zordur.çok hoşuna giden kızlara bile pek fazla pas vermez bunun üzerine birde tipik başakların aşk konusundaki çekingenlikleride eklenince çok sevseler dahi ilişkiyi başlatabilme olasılıkları oldukça düşüktür.
unutmayınki başaklar sevdikleri için herşeyi yapabilirler 1 şey hariç oda duygularını açıklamak.onlar çok uygun durumlarda bile aşklarını ya kendini unutup çok çok zor söyler yada hiç söyleyemezler.kimine göre çok iyi kimine göre kötü olan bu özellikleri onların doğasında vardır.
bunun için gönlünüzü bir başak erkeğine kaptırdıysanız ilişkiyi başlatmakta insiyatifleri kendi elinize almanız gerekecektir.ilk adımı siz atmalısınız.asla herşeyi ondan beklemeyin yoksa aşkınıza yazık olur.ya ona sevdiğinizi söyleyin yada ona mümkün olduğunca yakınlaşmaya çalışıp ona söyletmeye çalışın.
başak erkekleri iyi tanımadıkları kızlara karşı biraz soğuk duruşlu olsada aslında çok anlayışlıdır ve siz ona yakınlaştığınız sürece hemen size alışıp ısınacaktır.eğer ilişkiye başladıysanız karşınızda artık bambaşka sımsıcak bir adam vardır.onların sevgisi diğerleri gibi değildir ona ters bişey yapmadığınız sürece çok uzun yıllar sürebilir.
şunu sakın unutmayınki o size karşı ne kadar çekingense sizi okadar çok seviyor demektir.
başak erkeklerini etkilemek diğerleri kadar kolay değildir.onların kızlarda aradığı diğerleri gibi sadece dış güzellik ve seksi vucut değildir.bunlarda önemlidir fakat onların asıl önem verdiği namuslu,oturmasını kalkmasını , nerde nasıl davranmasını bilen, temiz yürekli kısaca ben bu kızla bir ömür boyu mutlu olabilirmiyim bununla bir ömür boyu iyi geçinebilirmiyim sorusuna verdiği cevaptır.
siz siz olun sakın ola ki bu adamı kıskandırmak için dahi olsa başka erkeklerle samimi pozlar vermeyin bu onlarda kesinlikle ters etki yapar ve sizi çok sevse bile anında hayatından silebilir.
başak burcu erkeği dürüstlüğü sadık ve temiz kalpli olmasının yanında sorumluluğunu bilen ve anlayışlı yapısından olsa gerek başta boğa,kova,oğlak,yay ve balık burçları olmak üzere hemen hemen tüm burçlara mensup kadınlarla iyi bir uyum ve güzel bir ilişki içinde olabilirler.onlar sizi iyice kavrayana kadar belki iyi bir sevgili olamayabilir ancak içki,kumar gibi kötü alışkanlıkları yoksa çok iyi bir koca ve iyi bir baba olacağından hiç şüpheniz olmasın.
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ah şu başaklar yokmu ahhh bnmkide aynen bni sevdiini biliyorum ama hiç bişi sölemiyo bni kıskandırmaya uğraşıo adıda ediz sinir oluyorum
 
A

antepli tugba

Forum Okuru
Bence de benimde sevgilim basak burcu anlatilan hersey uyuyo aynen ben bi yengec olmama ragmen ki duygularimi ilk benim acmam imkansiz yinede soz konusu basak olunca degsti hersey aama gercekten de cok tatli oluyo basak erkegi ne kadar sert olsalarda icleri oyle degl cok anlayisli bi esler.
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben bir akrep kadınıyım ve o bana aylar önce açıldı ama ben sevgilim olduğundan reddettim şimdi ondan cok hoşlanıyorum ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz lütfen :( ?
 
C

canımmmmm

Forum Okuru
ewet benim sevgilimde öyle 9 buçuk aydır çıkıyoruz seviyor biliyorum ama belli etmeyi sevmiyor aşırı cok titiz ya eger sevmeseydi onu tanıdım artık bu kadar süre çıkması çok zor 23 yaşında ve en uzun ilişkisi şimdiye kadar 3 ay olmuş ama benle sonsuz inş G<3H
 
Z

zeynep zafer'i seviyo

Forum Okuru
meraba bende bir başak burcu erkeğine aşık oldum çok çekingen aynı ortamdayiz ama konuşamıyoruz geceleri ben mesaj atıyorum konuşuyoruz çokta iyi anlaşıyoruz çok ağır başlı efendi dürüst biri sana umut vermek istemiyorum dedi ama gördüğüm ilk andan beri seviyorum kimseyle konuşamadığımdan buraya yazayım dedim hadi hayırlısı :)
 
Üst