Başaran termal otel gidenler yorum yapabilir mi?

M

Mineemine

Forum Okuru
Başaran termal otel gidenler yorum yapabilir mi?

Başaran termal otel melek kadınlar kulübü başaran termal otel fiyatları forum'da.​

Kış cikmadan eşimle başbaşa bir termal otel yapalım dedik. Acaba gidip kalıp memnun kalan var mı? Afyonu hep öneriyorlar otelleri nasıl acaba? Başaran termal otel iletişimi nedir arayıp sormak istiyorum. Termal otel acaba kapalılara özel mi bunu da merak ediyorum valla gidip memnun kalanlar lütfen yorum bekliyorum.

images (12).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Afyon deyince akla herhalde bir kaymak bir de termal geliyordur degil mi? Afyon'da hizmet veren başaran termal otel yarım pansiyon kişi başı 300TL den başlayan fiyatlarla termal tatilinizi tercih edebilirsiniz. Özellikle yorumlarda tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz yazıyor. Çok temiz düzenli ve çalışanları güler yüzlü olarak hizmet veren bir otel olarak yorumlanmış. Başaran termal otel afyon Gazlıgöl de yer alıyor iletişim bilgileri de 0272 442 42 42 numaradan ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıdaki konumuzu da inceleyerek "Nevşehir Kozaklı asos thermal otel hakkında nasıl bir yer" yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri